2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومی جون ایمیلت به دستم رسیده و جدول رو هم برات فرستادم

ممنون شبنم جون فقط کسانی که بهم ایمیل بزنن جدول رو میتونن بگیرن...و من نمیتونم از اینجا جدول رو بفرستم. امیدوارم تو هم بتونی شرکت کنی.
الناز جون جدول رو برات فرستادم . لطفا برای توضیحات بیشتر پست اولم رو بخون. چون اگه بخوام توضیحی بدم هم بازم همین مطالب رو برات ایمیل میکنم..لطفا اگه دوباره برات سوالی پیش اومد بپرس.
2731
سلام برای من هم بفرستید مرسی
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
2740
دوستای عزیز

لطفا پست اول تاپیک رو کامل بخونین...قرار شده که من فقط برای اونایی که از طریق ایمیل درخواست میکنن جدول رو بفرستم. لطفا درخواستتونو اینجا ننویسین فقط اگه اونایی که جدول رو گرفتن سوالی یا بحثی دارن اینجا بنویسن...

مادر خانومی منتظر جدول پر شده هستم:)
عسلی دمت گرم، کار خیلی‌ خوب‌ی کردی و اونورو از انحراف و انحطاط نجات دادی :) ، با اینکه اهل آرایش نیستم و واسه اونورم وقت ندارم این روزا، ولی‌ به خاطر همین کار انسانیت :) سعی‌ می‌کنم بیام معرفتی ‌یم که شده تاپیکتو بخونم، اگه چیزی رو بدونم اینجا باهاتون در میون بذارم، موفق باشی‌ !
ممنون ترنج جون....قربون اون معرفتت :)))))

آتیش پاره جون لطف داری عزیزم

فاطی و باران جون لطفا پست اول رو بخونین...ضمنا امکان پاسخگویی به درخواست هایی که از طریق ایمیل نباشن رو ندارم...شرمنده..امکانات سایت این اجازه رو نمیده و فایل ارسالی هم یک جدول هست که باید Attach بشه و براتون ارسال بشه.