2737
2739
عنوان

ب خاطر باباش دست روم بلند کرد...

554 بازدید | 22 پست

تاپیک قبلمو بخونین...سره شورت پوشیدن باباش اعصابم خورد بود و به بابام گفتم...بابام گفت همین امشب این موضوعو به شوهرت میگی...چون اگه من زنگ بزنم به باباش بد میشه...منم نشستم با زبون و اروم با شوهرم حرف زدن گفتم میخوام باهات دردودل کنم...بهش گفتم ازین کار پدرت ناراحتم گفت اونا هرجور دلشون بخواد اینجا میگردن به توام ربطی نداره...گفتم شد یه بار پشت زن و بچت باشی همش پشت خانوادتی پس من‌چی...دستشو محکم میزد رو میز داد میز خفه شو اونا هرجور بخوان میگردن...گفتم از بابات چی بهت رسیده اینجوری پشتشی...زد تو‌گوشم...پسرم بغلم بود و سرم داد میزد و پسرم میلرزید از ترس....محکم به خودم چسبونده بودمش که نترسه...داد میزد بار اخرت باشه پشت بابام حرف میزنی...گفتم برو بابا مرتیکه بیشور یه بار نشد ازم حمایت کنی...محکم گلومو گرفت فشار میداد میگفت بگو گوه خوردم...فقط‌بچم جلو چشم بود...بعدم ولم کرد و رفت بیرون...

زنگ زدم به بابام میگفتم برای بار اول دست روم بلند گرد بیا اینجا تکلیف منو روشن کن...بابامم گفت اشکال نداره مهم اینه که بهش گفتی از کار پدرش ناراحتی...گفتم اونو میخوام چیکار میگم دست روم بلند کرد بیا اینجا...گفت نمیام...توام جایی نمیری میمونی و از شوهرت و بچت نگه داری میکنی...واقعا احساس بی کسی کردم...من رو حساب حرف بابام‌ با شوهرم درد و ودل کردم ...بابام تنهام‌گذاشت...به مامانمم گفتم گفت مقصر خودتی که اسرار خونتو میای به ما میگی😭من خیلی بدبختم...

⚡یک عدد بی برق...⚡

اونکه درست گف مامانت عزیزم

ولی ناراحت نکن خودتو بخاطر اون خانوادش اعصابتو خورد نکن بچت گناه داره زودتر اشتی کن بذار اون بچه تو ذهنش پاک بشه من اون بچرو میفهمم بعدا خیلی افسرده میشه 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اونکه درست گف مامانت عزیزم ولی ناراحت نکن خودتو بخاطر اون خانوادش اعصابتو خورد نکن بچت گناه داره زو ...

خب من با پدر مادرم با شوهرم دردودل نکنم با کی دردودل کنم پس😢

⚡یک عدد بی برق...⚡
بابای من بود با قمه میومد شوهرمو جرواجر میکرد چ بابای ریلکسی

حلالش نمیکنم ...اون باعث شد من کتک بخورم‌وگرنه من نمیخواستم به شوهرم حرفی‌بزنم

⚡یک عدد بی برق...⚡
2738

نباید تند برخورد می کردی بچرو باید اول میفرستادی بره بعد تو خلوت بهش می گفتی بعدم دیدی داره بالا میگیره باید جمعش میکردی ی موقع دیگه این موضوهارم ب خانواده خودت نکشون باهاشون صحبت کن خودت پدرشوهرتو میگم نباید طوری رفتار میکردی ک جرعت کنه دست روت بلند کنه این موضورم سرسری رد نکن بره ک دست روت بلند کرده وقتی می بینی کسی حمایتت نمی کنه نگو بهشون ک سنگ رو یخت کنن

((نقطه ی امن جهان   شیب کم شانه توست))
خب من با پدر مادرم با شوهرم دردودل نکنم با کی دردودل کنم پس😢

دقیقا درکت میکنم شوهر منم بخاطر اینکه با مامانش نرفتم خونه منو زد اونم تو خیابون جلو دوستش اووووف

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

دیگه باباتو بشناس و هییییییچ وقت بهش اعتماد نکن.

دیگه هم درد دلتو به خانوادت نگو

بیشتر خانواده ها مناسب برای درد دل نیستند

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

برای چی به حرف یکی دیگه با شوهرت دعوا کردی. شوهرت هم میدونه کار پدرش زشته آپا چیکار کنه بره بهش بگه با شورت نمون .... کارت هم اشتباه بود گلم .شوهرت هم خیلی زیاده روی کرده .

💑

خانمی دعوا رو کش نده و همون لحظه سکوت کن.مطمئن باش حرفی که داری می زنی به دعوا ختم نمیشه. از خانوادش به هیچ عنوان انتقاد نکن.

مسائل زندگیت رو به خانوادت نگو.

اینها اشتباهات شماست. پیش بچه دعوا نکنید که در خلاقیتش در بزرگسالی تأثیر می ذاره.

2706