2733
2734
عنوان

یه درد و دل.......من حساسم یا؟

1268 بازدید | 35 پست
دو هفته پیش خانواده شوشو رو دعوت کردم و چون همیشه (تعریف از خود نباشه) براشون سنگ تموم می ذارم این دفعه هم ژله در طالبی درستیدم که به نظرم خودم خیلی قشنگه..برای چند تا مهمون هم قبلا درستیدم همه خوششون اومده بود اما از آنجایی که خانواده شوشو کلا یه جوری برخورد می کنن که انگار همه چی و قبلا دیدند و براشون تازگی نداره
این هقته خواهرشوشو می گه من رفتم به دوستم گفتم یه چیز جدید ،ژله در طالبی یادگرفتم دوستم گفتم این خیلی قدیمی شده سامان گلریز یکسال پیش توی تلوزیون نشون داده این خواهرش کلا همیشه می خواد به من بفهمونه که از همه برتره.......مهم نیست اما دلم نمی خواد این طوری برخورد کنه
حرف سر کار رفتن هم که شد (اون خانه داره و من کارمند)می گه سرکار رفتن اصلا به نظر من چیز مهمی نیست هر که بخواد می تونه بره
کلا روی دلم قلنبه شده که این چرا اینقدر کارهای منو می بره زیر سوال و می خواد بی ارزش کنه...دلم می خواست یه جواب توپ بهش می دادم اما اونجا ساکت موندم و الان دارم حرص می خورم..به نظر شما چه جوابی باید به این افراد داد چون دیگه بی محلی هم جواب نمی ده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خودش به اندازه کافی از آتش حسادتی که درونش شعله ور هست داره میسوزه و عذاب میکشه همین براش کافیه شما لازم نیست که جواب خاصی در برابر این حرکاتش بهش بدید چون جایگاه خودتون از دست میدید . پس بی تفاوتی گاهی وقتا از صد جور حاضر و گلایه بهتر جواب میده.
92/10/27 من رسما مادر شدم...
2728
حساس نشو عزیزم این حرفها که تمومی نداره اینبار جواب بدی دفعه بعد یه چیز دیگه میگه...یه گوش در یه گوش دروازه...من خودم سرکار میرفتم الان هم خونه دارم اگر سر کار رفتن آسون بود و از همه برمیومد مطمئن باش من از حقوق عالی برای خاطر خونه داری و همسر داری و بچه ام نمیگذشتم شما که دیگه داری شاهکار میکنی هم به کارت میرسی هم به خونه زندگیت
بی محلی کن که برخلاف تصورت خیلی هم جواب میده :)
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
به نظر من مستقیما نزن تو خالش . مثل خودش باش غیرمستقیم. کارهاشو غیر مستقیم زیر سوال ببر. مثلا بگو بنده خدا دوستم داره دنبال کار می گرده دیگه ناامید شده ولی کو کار . به کار تو تولیدی و جاهای دیگه هم راضی شده ولی همشون دنبال بالاخره یه تخصص اند. خودمم که تو محیط کاریم می بینم واقعا همینطوره
2740
خوبه که جلوی شوهرت نمی گه.فکر می کنم حسودی می کنه .این یعنی اینکه تو نسبت به اون برتری و اون نمی خواد اینطوری باشه این حر فارو بهت می زنه.به نظرم فقط یک لبخند بزن و روت و اون ور کن .این از همه چیز براش بد تره.
خدا کنه مسی جون ...اما هر بار سر یک چیز می خواد ثابت کنه که خیلی از همه برتره
به خدا به بیشتر حرفاش اهمیت نمی دم و یا با خنده رد می کنم اما بعضی اوقات احساس می کنم دیگه داره به شعورم توهین می کنه
آیدا جون حرف شما هم خیلی متینه که گفتی با جامعه در تماس نیستی و ....
نه اصلا جلوی شوشو نمی گه ..که منم جواب بدم فقط وقتی در جمهای زنونه یا توی یه اتاق دیگه هستیم می گه
2706