2733
2734
عنوان

یه مدت هست درگیر یه فکر خطرناکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 99 پست
مشورت کردم باید یه سری مدارک پزشکی ارایه بدم که مثلا هنسرم تمیتونه باهام بیادولی زمان بره بعدش نیاز ...

با این تفاسیر ک تو کردی فقط باید بسوزی و بسازی. اخه دختر خوب طلاق همیشه هم باعث بدنامی نیست شما متانت و خانمی خودت رو حفظ کنی چرا باید آبروی خانوادت بره.دوست من طلاق گرفته سه تا خوهراش هم ازدواج کردن خانواده با آبرویی هم هستن همه هم میدونن دختره شوهرش بدرد نمیخورده و بد شانسی دختره بوده.اگه اینو نتونی برای خودت حل کنی یعنی عمرت سوخته 

خب مگه مجبوری وقتی پول خرج نمیکنه سر کارت غذا بخور نیا خونه غذا بپز وقتی اونجواب نمیده شما هم نرو دب ...

من اعصاب قهرو اداهاشو ندارم ، دادو بیداد میکنه، ترجیح بدم غذاشو برم تا بهونش ببره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش مشکل من خستگی و کارای خونه بود، این مرد روح و روان منو خسته کرده، یه بار نشده در یخچالو وا کنه ی ...

تربیت خانوادگی درست نداره و مشکلش هم مادرشه.ولی میمونه یک راه اونم درخواست نفقه از دادگاهه اینجوری یه دلیل هم برای طلاق داری 

کاش مشکل من خستگی و کارای خونه بود، این مرد روح و روان منو خسته کرده، یه بار نشده در یخچالو وا کنه ی ...

یه مدت هیچی نخر. و ازش پذیرایی نکن. داد میزنه تحمل کن تا یاد بگیره. تو داری بهش باج میدی بعد میگی چرا میگیره. 

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2731
باید تو بطن زندگیه یکی باشی تا بتونی بگی از چی بگذری از چی نگذری، من زندگیمو تو یه پاراگراف نوشتم با ...

خوب درست نکن بزار بره ور دل مامانش کم محلی کن مسئولت اونو به گردن گرفتی دیگه اونم عادت کرده مثلا مردی در زد تو به هیج وج نرو چندبار ک بببن نمیری خودش پا میشه 

با این تفاسیر ک تو کردی فقط باید بسوزی و بسازی. اخه دختر خوب طلاق همیشه هم باعث بدنامی نیست شما متان ...

یه چیزی این وسط هست، همسرم شدیدا روابط عمومی خوبی داره خیلی برای دیگران خوشخندس و شدیدا احترام اینو اونو میگیزه خب مسلما طلاق بگیرم هیچکی نمیگه مقصر مرد بوده، چون اون دلا راست شوا دیگرانه، کافیه باهاش بری بیرون به درو همسایه سلام میده، هر کسی تو فامیلشون هم منو میبینه میگه گل پسر دادیم بهت 

اگه به ماها بی احترامی میشه خودمون اجازه بی احترامی میدیم

منم اوایل شوهرم همین جوری بود. منم هیچ کاری نمیکردم

از حقوقم هزار تومن هم خرج نمیکردم مجبور شد بره سر کار

بخدا شده بشینم بیسکویی بخورم و چیزی نخرم بیارم خونه

بعدشم وقتی اشتباه میکنه نیاز نیست باهاش بحث کنی فقط با سردی رفتارت بهش نشون بده رضایت نداری

2740
تربیت خانوادگی درست نداره و مشکلش هم مادرشه.ولی میمونه یک راه اونم درخواست نفقه از دادگاهه اینجوری ی ...

شما شوهر منو نمیشناسی حاضره بمیره وجهش پیش دیگران بد نشه، میدونم نامه ی نفقه رو بخونه من زنده نیستم

یه چیزی این وسط هست، همسرم شدیدا روابط عمومی خوبی داره خیلی برای دیگران خوشخندس و شدیدا احترام اینو ...

چه اهمیتی داره بقیه چی میگن چی فکر میکنن

شما اول یکم عقاید خودت رو باید سر و سامون بدی

اسی خودت وا دادی بیشتر نحوه رفتار خودت با شوهرت درست نیست همش ترس داری آخه این مرد ک هیچ جوره بدردت ...

ما خانواده ابرو دار و معروفی هستیم ، هر کاری میکنم به خاطر خانوادمه , نمیتونم ببینم کمر پدر عزیزم زیر نگاه های بیمار اینو اون خم شه

من اعصاب قهرو اداهاشو ندارم ، دادو بیداد میکنه، ترجیح بدم غذاشو برم تا بهونش ببره

خب اونممیدونه حساسیت شما چیه والا خواهرم تقریبا مثل شماست ولی اون شوخرش درسته بیکاره ولی از ارثی که از پدرش رسیده خرج میکنه تو خونه میشینه حواهرم جلوش دولا و راست میشه بهد بچه دار شدنشون بدتر که شد بهتر نشد ولی خب اوضاعش به وخیمی شوهرشما نبود من میگفتم طلاق ولی خواهرم قبدل نمیکرد میگفت از اینکه کمک نمیده تاراحت نیستم از اینکه صبح تا شب خونس و به همه چی گسر مده ناراحتم اونم مثل شما میگفت حرفشو گوش میدم حوصله جیغ و داد نرم به مرور بدتر نیشهه که بهترنمیشه مخصوصا اینکه خودشو هنه چی دان میبینه

2706