2733
2734
عنوان

یه مدت هست درگیر یه فکر خطرناکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 99 پست
خواهرم مثل مادر برام بوده بزرگم کرده ، چند سال ازم بزرگتره وقتی ازدواج کردم اصلا به این فکر نکردم که ...

از شما ک تحصیل  کرده ای و اهل مطالعه  بعید این قدر بسته  فکر کنی 

طلاق  حتی تو روستاهای دور افتاده هم جا افتاده 

پس اونایی ک یکی از خانواده شون بدکاره اس 

معتاده چی 

اونا دیگه هیچ وقت ازدواج نمیکنن 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

استاتر مغزم سوت کشید از تاپیکت

امیدوارم زودتر بتونی خودتو از این منجلاب بکشی بیرون

عزیزم من سنم کمتر از شماست ولی تجربه زیاد داشتم امیدوارم حرفام ناراتت نکنه چون واقعا قصدم ناراحت کردنت نیست و فقط تلنگری برای بیداری.

عزیزم مادره من هم بعد 30 سال زندگی از خونه پدرم اومد بیرون.مادرم یک زن خونگی بدون تحصیلات،بسیار زیبارو و نجیب بود و همه حسرت زندگی مارو میخوردن چون زندگی ما از دور قشنگ بود ولی از نزدیک....مثل نیلوفری روی مرداب بود

کسی فکر نمیکرد پدرم دست به زن داشته باشه،کسی فکر نمیکرد پدرم تهمت خیانت بزنه،کسی فکر نمیکرد پدرم نماز و روزشو بزاره کنار.پدره من یه ادم نظامی و جبهه رفته ای بود ولی اعتیاد خرابش کرد و مادرم به خاطر حرف مردم ظاهرو قشنگ کرد نذاشت کسی بفهمه تو زندگیش چخبره.میشه همه چیز با ماردم بود،خرید خونه،ثبت نام بچه ها،جهیزیه خواهرم،همچی همچی..پدرممم همیشه توقع داشت،همیشه فکر میکرد ما میخوریم و به اون نمیدیم ولی اصلا اینجوری نبود.

حرفای شمارو درک میکنم چون خودم تو این جو بودم.مادره من خیلی شیک از خونه پدرم اومد بیرون الان بعد 4 سال میگه چرا تو اون خونه خشممو خالی نکردم؟چرا نزدم همچیو بشکونم؟چرا یکبار داد نزدم؟چون مادرم ماخوذ به حیا بود چون دوست نداشت صداشو بالا ببره،دوست نداشت همسایه ها بدونن مشکل داره،چون تو تربیتش بود که زن که داد نمیزنه، زن باید خانوووووووووم باشه.همین شد که خشم تو مادرم موند و هزار جور مریضی و مشکلات خواب آورد براش.

الان یاد گرفته حق دادنی نیست گرفتنیه.یجاهایی باید با بی حیا بی حیا باشی.باید داد بزنی، باید بتی که از همسرت ساختی رو بشکونی که بقیه باور کنن تو با چه مردی داری زندگی میکنی.

امیدوارم به حرفام یکمی فکر کنی.چون من فرزندی ام که تو این خونه بزرگ شده

راستی من مجردم و مادرم با وجود دختر و پسر مجرد داره جدا میشه.خدا شاهده من خواستگارای خوبی دارم و این اتفاق باعث نشده کسی خانوادم رو سرم بزنه.پس الکی با خودت داستان نساز که من طلاق بگیرم ترکشش میاد تو خانواده.اصلا همچین چیزی نیست و این ساخته ذهنه خودته و بس.سعی کن ارزش به خودت رو زندگی کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر مغزم سوت کشید از تاپیکت امیدوارم زودتر بتونی خودتو از این منجلاب بکشی بیرون عزیزم من سنم کم ...

یه تفاوت با مادرت دارم، اونم اینه که من برعکس مادرت خیلی جوابشو میدم، به قدری که شده یه ساعت اون جواب داده منم دادم تا خسته شده ول کرده رفته بیرون، اتفاقا اگه اون ایرار داره منم این ایرادو دارم خیلی حاضر جوابم یعنی شدیدا طرف رو میسوزونم ولی بی ادبی نمیکنم به قول خواهرم محترمانه میکوبونی، اتفاقا تا دلت بخواد از حرصم چیز میز شکستم اگه این کارارو نمیکردم که مرده بودم، خوشبختانه خونه ی ما ویلاییه و من تا دلت بخواد میتونم داد بزنم، اتفاقا چیزایی که میگی اصلا خوب نیست، همین زود عصبی شدن ها همین حاضر جوابی ها شوهرمو پر رو تر کرده، شاید اگه سکوت میکردم بهتر میشد، من همه ی حاضر جوابی هامو با ضرب المثل و شعر میگم شعرایی که همسرم از فحش بدتر میدونه برای همین چون اهل کتاب نیست حسابی رو اعصابشم، من کلا ازدواجم اشتباه بود چون یکی باید آب باشه یکی آتیش ما دوتامون آتیشیم ولی همین حاضر جوابی رو وقتی شروع میکنم که استارتو اون میزنه هیچ وقت شروع نکردم چیزی بگم

2731
خواهرم مثل مادر برام بوده بزرگم کرده ، چند سال ازم بزرگتره وقتی ازدواج کردم اصلا به این فکر نکردم که ...

شما اگه هدفت اینه که طلاق بگیری پس چرا میخوای بری خارج. بمون همین جا و حقت رو بگیر. شغلتم داشته باش. اگه میگی طلاقت رو خانواده ت تاثیر میذاره خب وقتی بری خارج و اونجا طلاق بگیری که بدتره. 

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
یه تفاوت با مادرت دارم، اونم اینه که من برعکس مادرت خیلی جوابشو میدم، به قدری که شده یه ساعت اون جوا ...

درسته فرق هایی هست

مادره منم هزار جور پل زد برای موندن رابطه ولی یه طرفه نمیشد که نمیشد.شاید من خوب شرایطمون رو توضیح ندادم.مادرم نمیذاشت عیب پدرم رو بقیه بدونن پدرم از چشم بقیه یه فرشته بود ولی مادرم بعدها فهمید اشتباهشو که نباید ظاهرو انقدر تمیز نگه میذاشت که هیچکس باور نکنه ما مشکلی داریم.

تا اینجاشم تو تاپیکتون دوستان گفتنی هارو گفتن.تصمیم با شماست. امیدوارم بتونی منطقی تصمیم بگیری.

2740
پس چطور تو یه تاپیکی گفتی همسرم دکترای عمران داره؟!!خیلی تناقض تو تاپیکات هست یه جا میگی همسرم به به ...

من به یکی دیگه هم گفتم ، دختر خاله ی من الان ارمنستانه گفت جای اون سوال بکنم، ولی این تاپیک ماله خودمه، شرایط منو دختر خالم تقریبا شبیه همه، حتی از خواهرم هم نوشتم ، لزومی ندیدم بگم خواهرم ، دختر خالم، فلانو فلان کسم