2737
2734
عنوان

دردودل

5445 بازدید | 179 پست
ماهممون تواین تاپیک یه جورایی خیلی منتظریم انتظار دلمونو شکونده اما بااید صبر کنیم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
امسال عید هرجا روکه نگاه می کردم حس می کردم بچه امو در اغوش گرفتم وقتی برگشتم اشکای بی صدای همسرمو می دیدم قلبم تند تند می زد دلم می خواست عید می شد شوشو اشک نریزه اما اونم مثل من خسته شده از انتظار وقتی شوشو بچه خواهرشو در اغوش گرفت باها ش بازی می کرد می دیدم داره خودشسو نگه می داره تا اشک نریزه پدرش متوجه شد انقدر ناراحت شد که نگو دیگه شوشو بچه بغل نکرد همش می گفت دوست ندارم دیگران دلششون برام بسوزه خدایا کمکم کن
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ارهه فندق جون الان 7 سالو 8 ماه نی نی ندارم
2742
مرسی مینا جون بخدا جیگرم داره اتیش می گیره
خدایا روزای انتظار می گذره ناشکری نمی کنم اما من ادم کم صبریم تحمله این ازمایشه سخت روندارم من که از اولشم رد بودم
2740
عزیزم می گفتن تا الان ناششناخته الان می گن کیست داری رفع شد الان می گن سردی رحم دارم بنابراین اسپرم جذب نمیشه دوبارم ای یو ای ناموفق داشتم قراره اردیبهشت یا خرداد برم میکرو
اما سردی رحم مشگل سازه
ببین نمیخوام دخالت کنما ببخش ایشالله میکرو بگیره اگه نشد.رحم اجاره ای هست.من اطلاعی ندارم ولی تخمک تو و اسپرم شوشوتو لقاح میدن میزارن تو رحم یه زن دیگه بچه همش مال شماست.یه ادم فقیر که پول احتیاج داره اینکارو میکنه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
رقیه جاان اینشالله که بزودی زود این انتظار تموم بشه و باردار بشی و لبخند روی لب خودت و همسرت بیاد.
امیدوارم با در آغوش گرفتن فرزندتون زندگیتون گرمای جدیدی به خودش بگیره
نا امید نشو و به خدا توکل کن امیدتو هیچوقت از دست نده.
*عشق "تو" زیباترین عشقی که میخوامه...!*
2706