2752
2734
عنوان

دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 5446 بازدید | 179 پست
ایشالله بحق همین روزایه عزیز بحق رقیه امام حسین جواب بگیری از صبرت عزیزم سوره والعصرو زیاد بخون غسل صبر کن یا صابر زیاد بگو من سالها خودمو اینجوری سرپا نگهداشتم عزیزم
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...
2731
مرسی عزیز دلم
مینا جون من همیشه غسل صبر می کنم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
سارا جون گریه نکن خدا بزرگه لی لی ارشیدا بخند گلم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
مینا جون بگو عزیزدلم
رقیه جون من با موبایلم بعد از کلی وقت اومدم نی نی سایت و تاپیکت رو دیدم.معمولا وقتی با گوشی هستم کامنت نمیذارم ولی واقعا دلم نیومد چیزی ننویسم.
عزیزم خدا هرکسی رو با یه چیز آزمایش میکنه امروز رفتم سینما و فیلم حوض نقاشی رو دیدم فقط خدا رو به خاطر تندرستی خودم و خانواده و عزیزانم شکر میکنم.
رقیه جون من خیلی دعات میکنم البته که آدم پاکی نیستم تا دعام بگیره ولی میدونم دعا در حق دیگران زودتر اجابت میشه.انشاالله خدا توی سال جدید خونتون رو با یه نی نی توپول و سالم و صالح نورانی و شاد کنه.
الهی آمین.
همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارها
اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن،
در آزمونها همراهیش کن !
ان شااللهسارا جون
تنها روزنه امیدی است که هیچگاه بسته نمیشود
تنها کسی است که با دهان بسته هم می توان صدایش کرد
با پای شکسته هم می توان سراغش رفت
تنها خریداری است که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد
تنها کسی است که وقتی همه رفتند:میماند
وقتی همه پشت کردند آغوش می گشاید
وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت می شود
و تنها سلطانی است که دلش با بخشیدن آرام می گیرد نه با تنبیه کردن...
خدا را برایت آرزو دارم...خدا نی نیمو از تو می خوام
من بادکش تخمدان و کمر کردم بخدا همون ماه باردارشدم بعد از کلی دوا و درمون خودتون که تو تاپیکم خوندید ولی خدا پسرمو طبیعی بهم داد
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...
2706