2733
2734
سلام دوستان من 3 سالم گذشت از اقدامم باورم نمیشهخ........................کلومیفن...........عکس رنگی ........لاپارا..........بگذریم..............

آزمایش روز سوم پریودمfsh 13 وlh 9.5 بوده چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مامان فرشته جان تعداد حدود 30 میلیون بود و تحرک گرید 1 فقط 1 درصد بود. 4 ماه بعد از عمل تغییر چندانی نکرده بود و دکترم گفته بود دیگه باید بیایید برای آی یو آی اما ماه بعدش یعنی 5 ماه بعد از عمل باردار شدم و دیگه آزمایش ندادیم.
CafeMom Tickers
حداکثر مقدار آزمایشگاه برای fsh چقدر بود اکثر آزمایشگاه ها عدد 9 هست برای شما هم همین بوده ؟ در ضمن نگفتی پری هات منظمن یا نه؟ببین عزیزم اگر اضافه وزن داری حتما کاهشش بده این دو تا با کاهش وزن بشدت افت می کنن؟ در ضمن اگر نسبت به دفعات قبلت خیلی زیاد شده ممکن اشتباه آزمایشگاه باشه آزمایشتو مجددا تکرار کن ودر کل اصلا استرس نداشته باش چون خیلی بده
2738
منم باکاهش وزن موافقم. خود منم تنبلی تخمدان داشتم البته چیزی از آزمایشش یادم نیست اما با ورزش وزنم رو کم کردم. کاهش وزن با ورزش برای درمان ناباروری خیلی بهتره چون چربی های موضعی دور شکم و پهلوها رو اب میکنه که مستقیما روی هورمونا اثر میذاره.

برای واریکوسل هم یادم نیست تو تاپیک دیدمت یا نه ما تو این تاپیک دوستای زیادی داریم که بعد از عمل همسرشون باردار شدن:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=133939&PostID=15563434#15563434
CafeMom Tickers
من دیگه باید برم اما اگه راجع به ورزش سوال داشتی من رفتم باشگاه اول میرفتم بدنسازی بعد رفتم پیلاتس واقعا عالی بود. الانم دلم میخواد برم. همین که دخترم به سنی برسه که بتونم پیش کسی بذارمش ان شاالله میرم بازم.
CafeMom Tickers