2737
2739
بچه ها من امروز وارد هفته ی هفت شدم به حساب پری. ولی هیییییییییییییییچ تهوع و حال بدی ندارم. 4 روز پیش رفتم سونو شکمی ساک بارداریو دید فقط که گفت خیلی نرمالو خوبه اندازش هم 5 هفته و 3 روز بود. ولی جنینی توش ندید که گفت زووووووووووده برو 4 هفته دیگه بیا. دیروز شانسی یه مطلب راجع به بارداری پوچ خوندم. همش از دیشب استرس دارم. کسی بوده تو هفته ی هفت ویار نداشته باشه بعد نی نیش سالم و سلامت بغلش باشه؟ 10 روز دیگه وقت دکتر دارم ولی تا اون موقع پیر میشم از استرس. چرا جنینو تو 5 هفته و 3 روز ندید؟ یکی منو اروم کنه پلیییییییییییییییییییییییییییز
همه عمر برندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
من تا هفته 8 که رفتم سونو مردم و زنده شدم هرچی دیرتر بری بهتره زود بری فقط استرست بیشتر میشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم خب زوده من هشت هفته تموم بود رفتم
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا شکرت که منو لایق مادرشدن دونستی
دختر خوب ازین مطالب نخون منم باردار که شدم اومدم همش ازین مطالب میخوندم خیلی استرس گرفته بودم همش گریه و زاری دکتر هم بهم گفته بود هفته ی ۹ ازت سونو میگیرم یعنی هیچ کاری بهم نداشت جز یه ازمایش خون ساده تو هم استرس نداشته باش به،جاش بشین قران بخون
اصلنم.ویار خاصی ندارم بچمم سالم بود
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا شکرت که منو لایق مادرشدن دونستی
منم قبل اینکه برم سونو قلب قلب خودم تو دهنم بود.انقد که تو نی نی سایت از این جور چیزا خونده بودم.تصمیم گرفتم وقتی این بحثارو دیدم واردشون نشم.سعی کن شما هم اینکارو کنی.وارد این تاپیکا نشو
خدایا مراقب دخمل توی دلم باش😍👧
2740
شیوا جون.هفته چندته
خودمو اشتباهی لایک کردم. نمیدونم من معمولا بی خیالم. این نی نی رو هم خیلی برنامه ی خاصی واسه اومدنش نداشتم. یهویی شد. ولی الان عاشقش شدم. من ایران نیستم. این جا خیلی ریلکسن. به من گفت زوووووووووووده برو هفته ی 12 بیا یهو!
همه عمر برندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2706