2737
2734
سلام من الان هفته 17 بارداری هستم .
متاسفانه از اوایل عید دل درد و کمر درد شدید داشتم و گاهی اوقات لکه بینی
سونو که رفتم مشخص شد که سر بچه توی لگنم هست و زیادی پایینه
دکتر بهم گفت استراحت کنم و امپول پورلوتن که قبلا هفته ای یکی میزدم رو الان ده روز یک بار بزنم و قرص ایزوپیرین هم برام هر 12 ساعت یک بار تجویز کرد .
الان سوال من اینه که بچه میره بالا یا تا اخر می خواد همین پایین بمونه ؟؟؟؟
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
نی نی تا ماهه اخر کلی جا عوض میکنه نگران نباش
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موژان جان
ممنون راستش از بس استرس داشتم یادم رفت از دکترم بپرسم .
همش فکرای بی خود میاد تو ذهنم ....
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2728
استراحت کن کاره سنگین نکن ایشالا زودی میاد بالا
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
ایشالله حرکت که میکنه میاد بالا نگران نباش عزیزم فقط استرس نداشته باش به چیزای خوب فکر کن ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
ایشالا همه به سلامتی تا اخرش بریم و زایمان خوبی داشته باشیم
ممنون از همه
بازم تجربه ای داشتید بهم بگید
میام می خونم
زیاد نمی تونم بشینم
برام دعا کنید
عزیزم اصلا نشین راه نرو فقط تا حد رفتن به دستشویی و فعلا زیاد نخور که وزنت بره بالا اذیت میشی انشالله سر وقت نینیتو بغل میگیری
منم نه ماه استراحت مطلق مطلق داشتم حدی که داسه دستشویی بلند نمیشدم ولی خداروصد هزار مرتبه شکر گذشت و نتیجه ش رو دیدم
با آرزوی بهترینها
دختر نازنینم 19اسفندشد تمام زندگی من.
خدایا هزار بار شکر برای نعمت بزرگت
سلام عزیزم یه سایتی هست من سوالامواونجامیپرسم
پزشکاش متخصص وفوق تخصص زنان هستن وحتی کودکان
خواستیددرخواست دوستی بدیدبفرستم واستون

اینجااجازه نمیده بزارم

*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
2706