2737
2739
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373909 بازدید | 296 پست

من هیچی درمورد پریود نمیدونستم مادرم خدا بیامرز هیچی بهم یاد نداد   تو مدرسه هم بهمون یاد ندادن 

تا اینکه کلاس پنجم تو مدرسه پریود شدم شلوارم خونی شد یکی از دوستام که پریود بود بهم گفت یه لکه رو شلوارته نگاه کردم خیلی شوکه بودم   بهم گفت پریود شدی گفتم چی برام توضیح داد ولی خیلی میترسیدم حالا از بدشانسی خانم بهداشتم نبود دوستم همیشه یک بسته نوار داشت بهم سه تا داد یاد گرفتم چطور ازش استفاده کنم ولی خداییش خیلی سخت بود   هیچوقت مامانم رو نمیبخشم که بهم هیچی یاد نداد بگذریم الان که بزرگ شدم 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

من 12 سالمه

همه ی علائم پرویودی را دارم و همه چیز و میدونم

البته مامانم بهم چیزی نگفته

درسته که من هنوز پریود نشدم ولی از الان تو این فکرم که به مامانم چی بگم  

ᴬᴸᴼᴺᴱ ᴮᵁᵀ ˢᴱᴸᶠ-ᴹᴬᴰᴱ     
2728

خاطره ی وحشتانکی داشتم

یه بار تو مدرسه شلوارم خونی شد داشتم میرفتن دوستم پری بود و میفهمید گفت لباست گفتم خوب گفت خونیه میخاستم جیغ بکشم مامانم نبود رفته بود مسافرت تا سه ماه بعد هم برنمیگشت خلاصه زنگ آخر شد دوستم گفت میخای بیام خونتون منم تنها بودم بابامم میرفت با ماشین اونم دو هفته یه بار میومد 

زنگ زدم بابام گفتم دوستم بیاد خونه اشکال نداره اونم اوکی داد خلاصه اومد خونه و برام توضیح داد من که نفس نفس میزدم الاناس که بمیرم 

بعد دوستم گف الان که نوار ندارم ولی اگه پارچه داری حله گفتم باشه 

پارچه رو برام برش زد چند لا کرد گفت اینو بزار تو لباس زیرت سعی کن تکون نخوره 

منم بلد نبود صبح شد دیدم ریدم به همه جا رختخواب کثیف شده بود خلاصه منو دوستم شوستیمش برام پد آورد گفت این چسب داره تکون نمیخوره 

گف به مامانت بگو زنگ زدم اونم هلا هلا از شیراز اومد 

بعد واسم نشست حرف زد

خاطره خالم ::::: می گفت من رفتم مدرسه تو سرما زمستون زنگ اخر از جام رو نیمکت پاشدم دیدم بعله هیچی دیگه پالتو پوشیدم که دیده نشه رفتم به مامانم زنگ زدم مامانم گفت من نمیام دنبالت هیچی دیگه .........

..

2740
سلام من ١٣ سالمه و همه چيز رو درمورد پري ميدونم و به سن بلوغ رسيدم و همينجور جوش ميزنم و د ...

تا می تونی از اون دوران خوب استفاده کن
پری شتری که در خونه هر دختر می شینه

من یازده سالمه چهار پنج‌ماهی هست پریود میشم من کاملااااا اطلاعات داشتم و دوست داشتم پریود شم هی دمنوش میخوردم بالاخره بعد از ماه ها انتظار پری شدم انقد خوشحال شدم که همش میگفتم خدایا شکرت

من دیروز پریود شدم یعنی ۱۴٠٠/۱۱/۶  

گلاب به روتون رفتم دستشویی دیدم بله پریود شدم  شانس آوردم مامانم خونه بود  

مامانم رفت نوار بهداشتی خرید😊حالا از بد شانسیم همون روز بعد از ظهرش بابام خونه بود و مونده بودم نماز شبمو چه کار کنم😂مامانم گفت خونده نمازشو و یه جوری جمع و جورش کرد💜خلاصه تا صبح کلی سختی کشیدم و امروزم که از خواب باشدم پر خون بودم😁هیچی دیگه تا همین الان پدرم در اومد😂😂😂

2706