2733
2739
عنوان

وای ادرس میخواد

193 بازدید | 17 پست

امروز تولدمه

با یه اقایی اشنا شدم ۲ هفتس فقط

ادرس میخواد کادو رو بفرسته من نمیتونم اخه حتی اون ۱۰۰ شارژ میزنه بهم من ۱۵۰ برمیگردونم

هر چقدر گفتم نمیشه بدم فلان دعوامون شد اخر سر

بنظرتون چی بگم چطور ندم چیکار کنم

نمیتونم کادو قبول کنم یه تومن دو تومن نیس که برا روز دختر فرستاد الان دیگه نیاز نیس که چی جوابشو بدم نمیخوام قبول کنم اخه اینم گیر داده

همش دو هفته

ول کن بابا اعتماد نکن الکی الکی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آدرس رو بده ولی تا سوپری سر کوچه تون یا هر سوپری که میشناسیدش همین الان بهش بگو که هر بسته ای که اوردن رو تحویل بگیره توهم برو از سوپری بگیر و در عوض واسش یه کارو بگیر و الان دلشو نشکن وقتی رفته وقت گذاشته جیزی واست خریده

2740
زشت نیس ادرس بدم؟خجالت میکشم بخدا

دخترگلم اول با مادرت مشورت کن بعد آدرس بده ولی من میگم خونه رو نگو زشته بگو بده به سوپرمارکت سر خیابون یا کوچمون خیلی هم تشکر نکن بگی ممنون که به یادم بودی بزار بدونن برای خودت ارزش قاعلی همینجوری رد نکنه بره هیچی هم زشت نیست ولی به مادرت اطلاع بده

اره به مامانم گفتم گفت ادرس نده زشته چیزی نزار بهت بده وای چقد بده هوف

من نمیدونم دقیق من به جات بودم در عوض یه کادویی میگرفتم موقع تحویل اون رو هم بهش میدادم مثلا یه تیشرت و شلوار یه جفت کفش یه انگشتر یه پیراهن و کروات 

2706