2733
2734
من بعد از امتحان تمام روش ها رفتم به سمت رازیانه و کاسنی و عرق بومادران...اما دریغا که نشد .من حدود60 روز تاخیر داشتم و خوشحال شدم و گفتم که اینبار حتما حاملم چون بیشتر از 10 روز تاخیر نداشتم معمولا و تا این حد اصلا نداشتم سینه هام سنگین شد و دردناک و من مطمئن شدم اما بیبی منفی شد و آز هم دادم باز منفی شد و بلاخره نمیدونم چطور شد پریود شدم میترسیدم که دیگه نشم ولی شدم تورو خدا تحقیق کنید
من تمام عامل ناباروریم کبد چرب بوده و کم خونی و تیروئید کم کترم که نمیذاره تخمدونام فعالیت کنن
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میدونستم ولی تا این حد نبود بدتر شد
حالا قرص آهن میخورم و قرص چربی کبد و قرص تیروئید که اگه اینا حل شن احتمالا نازایی حل میشه به امید خدا
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
2738
اهان شاید چون من ماه پیش خوردم تاخیر نداشتم شاید برای اینکه پرولاکتین من نرمال بوده..ان شاا..گلم هر چه زودتر مشکلت رفع بشه و مامان بشی.برای منم دعا کن..
خدایا..تنهامون نزار...بلند میشیم به امید تو.
رازیانه پرولاکتینو میبره بالا؟؟؟؟؟؟؟؟
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

من هم کاملا موافقم من رازیانه خوردم پرولاکمو 2برابر کرد وهمچنان درگیرشم ...فقط کسانی که پرولاک ندارن بخورن
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
2706