2737
2739
پسرم تو 10 ماهه خیلی ناراحتم نه میخزه نه چاردست وپا میره احساس میکنم ترسو حالا نمیدونم از ترسشه یا بخاطر روروئکه که از 7 ماهگی استفاده میکنه بنظر شما نگران کننده است ؟؟ الان نباید از جایی بگیره و بلند شه؟
اصلا این کارها رو نمیکنه.
چی کار کنم که تشویق به راه رفتن بشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.
دخی منم تو 9 ماه البته 9 تموم نشده ولی هنوز 4دستو پا نمیره
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ای که بشینه گاهی اصلا چهار دست و پا نمیره چون نشسته معمولا بچه ای چهار دست و پا میره که زیاد بزارنش رو زمین

دختر من زود گذاشتمش رو زمین دستمم میزاشتم پشت پاش فشار میداد دستمو خودشو میکشید جلو اینجوری باهاش کار کن اگه گردنشو میتونه نگه داره و ......... جای نگرانی نیست
Lilypie Maternity tickers
2728
مروارید جان هر بچه ای یک جوره . پسر من توی نه ماهگی تازه برمی گشت و توی یازده ماه ونیم تازه توانست چهاردست وپا برود و بنشیند. بچه خواهرم هم همینطور بود توی سیزده ماهگی تازه نشست و توی 15 ماهگی راه رفت . هیچوقت هم چهار دست وپا نرفت . اگر دکتر بردیش و گفته که مشکل خاصی ندارد اصلا ناراحت نباش و بگذار دوره های تکاملیش را خودش به موقع طی بکند . کاردرمانی هم براش خوبه (البته اگر خیلی عقب بیفتد از همسالانش ...)
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
مروارید جون وزن پسرت چقدره ؟؟
دختر منم چون ماشالله یه کم سنگین بود خیلی دیر چهار دست و پا رفت و توی حرکت خیلی کند بود ولی خیلی کم چهاردست و پا رفت و کم کم راه افتاد
نگران نباش .....مامانم میگه بعضی از بچه ها اصلا چهاردستو پا نمیرن و یهو راه میوفتن مثل خوده من
CafeMom Tickers
دختر من تو روز تولدش بدون کمک راه میرفت ولی تا دوسالگی بجز ماما بابا اونم نامفهوم چیزی نمیگفت هر بچه ای یه جوره الان 8 سالشه انقدر حرف میزنه منو باباش میگیم دخترم بسه سرمون رفت ولی باز یه بند حرف میزنه پسر شماهم فردا پس فردا انقدر بره زیر میز و.....بگی ماما بسه بیا بشین
Lilypie Maternity tickers
2740
مروارید جان دختر من 9 ماهشه. چهار دست و پا و سینه خیز نمیره. از دکتر که پرسیدم گفت بچه هایی که توی روروئک میشینن، دیگه چهار دست و پا و سینه خیز نمیرن. مرحله بعد می ایستن و راه میرن. گفت اگر تا 1 سالگی هیچ کدوم از این کارا رو انجام نداد دوباره بیار تا بررسی بشه.
خواهر زاده من اول راه رفت و بعد سینه خیز رفت!!! همه بچه ها یه جور نیستن.
مرسی دوست جونا
ارزو جون پسرم 10 کیلو هست فکر میکنم نرماله بیش از حد نیست وزنش
راستش من از همین امروز تصمیم گرفتم که خیلی کمتر تو روروئک بزارمش
همش میگم کاش سر سیسمونی بجای روروئک واکر براش خریده بودم
خودمم با تحقیقایی که کردم فکر میکردم روروئک خیلی تو این مسئله موثر بوده چون تا قبل از 7 ماهگی که زیاد زمین میگذاشتمش خیلی غلط میزد و رو زمین بودن دوست داشت تو 4 ماهگی غلط زدن یاد گرفت ولی بعد ازون که گذاشتمش توتو روروئک حالا طوری شده که اصلا دوست نداره بخوابونمش رو زمین حس میکنم یه جورایی میترسه
چند روز پیش داشتم سعی میکردم دمر بزارمش روی زمین با یه اسباب بازی جذاب جلوش بلکه سینه خیز بره ولی طوری بدنش و پاشو سفت کرده بود و میگرفت بالا که نتونم بزارمش غرغر هم میکرد دوست نداشت
میخوام از امروز پایه های ثابت روروئکش رو نصب کنم و اگر هم گاهی خواستم بزارمش تو اون ثابت باشه و پاهاش رو کامل به زمین فشار بده یه جایی خوندم که روروئک بعد از راه افتادن بچه هم باعث حرکت روی پنجه میشه چون اشتباه یاد میگیره
سلام مامان پرهام گل هم اسمیم ههههه
روروئک تاثیر زیادی نداری پرهام چهار دست و پا میره تو روروئک هم میشینه ولی زیاد نمیذارمش خسته میشه بزارش روی زمین خودش سعی میکنه و زود راه میافته اونوقت مثل من میشی دیگه هیچی از دستش به امان نیست
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری
2706