2733
2734
عنوان

پسر 10 ماهه ام نه میخزه نه چاردست و پا میره!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 63166 بازدید | 45 پست

با سلام به همه ....من يه دختر 9 ماهه دارم كه خيلي شل و وله هنوز نميتونه سينه خيز بره حركت پاهاش خيلي خوبه حتي موقعي كه رو سينه هستش باسنش رو بلند ميكنه ولي اصلا دستاش رو نميتونه حركت بده حتي وقتي تو بغل ميگيريمش نميتونه كمرش رو صاف نگه داره وقتي با بقيه نوزاداي هم سن خودش مقايسش ميكنيم كلي غصه ميخوريم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.دخترم ده ماهشه ی دندون دراورده و فقط مینشینه خیلی هم شل و وله.ن چارزانو میره ن سینه خیز وزنشم خیلی کمه یه ماه زودتر ب دنیا اومد 2200گرم بود الان 7200گرمه همش تو فکرشم راهنماییم کنین

سلام دوستان.دخترم ۸ ماهشه.نه سینه خیز می ره نه چهاردست و پا.نمیشینه هم.اما سر و گردنش و خوب بالا میگیره.وقتی هم بغل میگیریم صاف وامیسته.هر وقت جایی می رم همه میگن چرا بچه نمیشینه.کم کم دارم نگران میشم.لطفا راهنماییم کنید. 

2731
مروارید جان هر بچه ای یک جوره . پسر من توی نه ماهگی تازه برمی گشت و توی یازده ماه ونیم تازه توانست چ ...

سلام عزیزم

خوبی

بچه من ده ماهشه اما خوب پا میگیره

ولی سینه خیز میره و غلت میزنه 

بچه شما هم خوب پا نمیگرفت؟؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
مروارید جان هر بچه ای یک جوره . پسر من توی نه ماهگی تازه برمی گشت و توی یازده ماه ونیم تازه توانست چ ...

سلام عزیزم 

خوبی

پسرت یازده ماه و نیمگی نشست گلم؟

پسر من ده ماه و یک هفته سن داره نمیشینه خیییلی نگرانم

اما سینه خیز خیلی وقته میره 

دختر منم 10 ماه و نیمه س....... چهار دست و پا نمیره .......... تازگی ها سینه خیز میره

سلام عزیزم 

خوبی

دختر گلت کی نشست؟

نشستنش هم دیر بود؟

2740

برای نشستن کودک بهتره دوتا بالش یا کوسن دوطرف کودک بزارین تا کمک کنه ب نشستن .در مورد سینه خیز باید کف دست تون رو فشار بدین ب کف پاهایش و یک اسباب بازی بزارین جلوش تا تمایل پیدا کنه ب سینه خیز وقتی هم پاهای کودک قوی باشه میتونه چهار دست و پا بره

سلام پسرمنم ده روزدیگه ۸ماهش تموم میشه اما هنوز روشکم نرفته وغلت نزده. فقط خودم حالت نشسته نگهش میدارم راحت بدون تکیه گاه تایکساعتم میشینه اما خودش نمیتونه بشینه سینه خیز و چهاردست و پاهم هنوزنرفته منم نگرانم 

خودمم با تحقیقایی که کردم فکر میکردم روروئک خیلی تو این مسئله موثر بوده چون تا قبل از 7 ماهگی که زیا ...

سلام عزیزم الان بچه ی شما ماشالا واسه خودش بزرگ شده میخواستم ببینم بالاخره چهار دست و پا کی رفت و کی راه افتاد؟