2733
2734
خواهرم حدود 7 ساله که ازدواج کرده و خوب واسه باردار شدن مشکل داره و بچه نداره
منم حدود 3 ساله که ازدواج کردم ...به همسر گفتم تا خواهرم بچه دار نشده ما هم بچه نمیاریم ...اما شوهرم مخالفه میگه ممکنه ما هم مشکل داشته باشیم
الان موندم چی کار کنم ؟؟؟
از طرفی خواهرم گناه داره از طرفی هم میترسم که خودمم مشکل داشته باشم .
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
عزیزم ببخشیدا ولی خب چه کاریه؟بچه دار شو شما ایشالا خدا به خواهرت هم به موقش بچه میده
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من و خواهرم خیلی با هم خوبیم می ترسم این کارم باعث بشه بینمون جدایی بشه
روم نمیشه بهش بگم
اون خیلی میگه تو بچه دار شو پاسوز من نشو اما من که مخالفت می کردم میدیدم که خوشحال میشه
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2740
بدیه ماجرا اینه که شوهرامون از یه طایفه اند و خوب نمی خوام واسه اش بد بشه خیلی فضولا
درضمن به مامانت هم فکر کن
اصلا این توجیه خوبی نیست
دعا کن انشالا خدا به خواهرت هم نی نی میده
ولی یه لحظه فکر کن خدا نکرده تو هم به مشکل بربخوری مامانت چقدر ناراحتیشون بیشتر میشه
اگه باردار بشی حداقل مامانت از نظر تو خیالشون راحت میشه
2706