2737
2739
متشکرم عزیز. پسرخالمم خونشو گوگرد زد بهتر شده واسشون تک و توکی داره اما ما گوگرد زدیم هییچییییییی ن ...

گوگرد ب تنهایی افاقه نمیکنی سم هم بزن .

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام برای از بین بردن یکباره ساس اول باید لونه های اصلی رو پیدا کنید بعد سم مایع و پودری رو با آب قاطی کنید و همه جا بزنید همه جا حتی به فرش و مبل و همه زندگی و درزها بعد در جا گوگرد در ظرف فلزی  بریزید و قرص برنج در دستمال کاغذی بگذارید در تمامی جاهای مشکوک گوگرد رو آتش بزنید و از خانه برید بیرون فقط راه هوای خونه رو ببندید بعد از دو روز که اومدید تمام قرص ها. ظروف رو بریزید دور و جارو بکشید بعد ملات درست کنید و درون ملات سم مایع و پودری بریزید و تمام درزها را ببندید و بعد نطافت کلی کنید بااین را فقط یکبار بکلی ازبین میرند اگر می‌خواهید که آینده نگر باشید در تمام خونه و رختخواب خاک دياتومه پخش کنید تا حتی تخم ها هم نابود شوند. 

2731
وای خیلی بده مام بچه کوچیک‌داشتیم همش بدنشو میخوردن من خودم‌نمیدونستم ساس داریم کله بدنم کهیر زده ...

چجوری ازبینش بوردین خانمی؟

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
اخر از بین بردین خانمی؟؟ از خونتون پخش نشد خونه اطرافیان

بله از بین رفت سم پاش اوردیم تضمینی زد ی دفعه زد اومدیم خونه بازم دیدم دوباره اومد زد بازم دیدم دیگه مبلام بیرون انداختم پردها شستم و فرشا دیگع ندیدم ...

خونه اطرافیان ک چرا خونه پدرشوهرم پخش شد اونا هم سم پاشی کردن تا تموم شد.

گوگرد ساس کامل از بین میبره ولی رو تخماش اثر نداره همون سم پاش زنگ بزنید بگید تضمینی ک اگر دیدید دوباره بیاد سمپاشی کنه و بعدش پرده و فرش بشورید رو ملافحه و بالشتی بشورید پتو بشورید یا تو افتاب پهن کنید دیوار رنگ کنید تا ریشه کن بشه 

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
2740
چجوری ازبینش بوردین خانمی؟

هر راهی بگی امتحان‌ کردیم نشد

آخر ازین دستگاه ها که میزنن به پریز خریدیم

ازونا که تلویزیون یه مدت تبلیغ میکرد

واقعا نابود شدن

اصلا محو شون کلا

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
هر راهی بگی امتحان‌ کردیم نشد آخر ازین دستگاه ها که میزنن به پریز خریدیم ازونا که تلویزیون یه مدت ...

واقعا دستگاه جواب داد چقد خوب

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت
اسم دستگاه چی بوده ؟

نمیدونم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚