2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چندوقته خونتون ساس دارع؟ازکحااومدن...لعنتی ها

ی سال نیم بیشتر !اوایل خونه داریم نمی‌دونم فک کنم همسایه !واقعا فک کن قرص زدیم هنوز راه میرن ! دراکولای واقعین

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
ی سال نیم بیشتر !اوایل خونه داریم نمی‌دونم فک کنم همسایه !واقعا فک کن قرص زدیم هنوز راه میرن ! دراکو ...

یه سال ونیم واقعا...وحشتناکه من ازوقتی که فهمیدم به یه ماه نکشید ریشع کن کردیم الحمدلله

2740

سلام استارتر

راحت شدید از دست ساس ها؟

خونع ی ماهم سای گرفته توروخدا کمکم کن اگه ریشه کن شدن بگو بهم🥺

منم مشهدم اگه از شرکتی نتیجه گرفتی شمارشو بده قیمت کارشونم بگو

🤐
سلام استارتر راحت شدید از دست ساس ها؟ خونع ی ماهم سای گرفته توروخدا کمکم کن اگه ریشه کن شدن بگو به ...

سلام‌فعلا ک نیستن دیگه .اما خیلی سخت بودزنگ‌زدیم اومدن از شرکت بعد ک باز اومدم باز دیدم لا ب لای پرده باز زنگ زدیم فقط گوگرد و سم زد باز اومدم دیدم باز هستدیگه خودمون گوگرد زدیم و تمام وسایل و فرش ها رو شستیم خداروشکر الان ک نیست

سلام استارتر راحت شدید از دست ساس ها؟ خونع ی ماهم سای گرفته توروخدا کمکم کن اگه ریشه کن شدن بگو به ...

قیمتشم بر اساس متراژ خونس ۳۰۰ شد از ما .خوب از کارشم راضی نبودم چون ک دوبار زد بازم بود و دفعه سوم خودمون.

البته بگم ساس های ما 😂خیلی قدیمی بودن برا همین دیگه هلاکم کردن 

2706