2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بمدت دو سال در مرکز ابن سینا تحت درمان بودم. سه بار می. کرو انجام داده بودم. هر بار تعداد تخمک هام 7 تا 8،تا اما تعداد جنین هام بدلیل کیفیت بد اسپرم های شوهرم پایین بود. تا پارسال هر دفعه دکترم یه نفر بود. اما دی ماه برای بار چهارم سیکلم رو شروع کردم. دکتر انصاری پور سیکلم رو شروع کرد. برام تشخیص رحم ادنو میوز رو مطرح کرد. چیزی که هیچکدوم از پزشک های قبلی تشخیص نداده بودند. وارد سیکل شدم و 5 تا جنین رو فریز کردم. بعدش به مدت هر 28،روز آمپول زولادکس برام تجویز کرد و بعد از بیست روز از دوز دوم، سیکل فریز م شروع شد.برام  دو تا جنین 5 روزه با سونو منتقل کردند. بعد از انتقال شیاف اندومترین و هر 3 روز آمپول پروزسترون تزریق کردم و روزانه آمپول پدکسان. خدا رو شکر باردار شدم و الان 5 ماهه باردارم. از همه کادر ابن سینا ممنونم. خانم دکترم در تمام مراحل خیلی با آرامش و دقیق کارم رو انجام داد . همیشه براش دعا می کنم. 

من بمدت دو سال در مرکز ابن سینا تحت درمان بودم. سه بار می. کرو انجام داده بودم. هر بار تعداد تخمک ها ...

چرا هرجا میرم شما نظر دادین؟نکنه از طرف خودشون تبلیغ میکنی؟هیچ تاپیک دیگه ای هم نداری روز عضویتت با پستت هم یکیه

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
2738
من مطبش ميرفتم و كار ها را در ابن سينا انجام داد ، اولين انتقالش مثبت شدم ، خراش را قبول نكرد و گفت ...

خداروشکر

چند تا جنین براتون تشکیل شد؟

برای بالا بردن کیفیت تخمک و اسپرم هم بهتون دارو دادن؟

من مطبش ميرفتم و كار ها را در ابن سينا انجام داد ، اولين انتقالش مثبت شدم ، خراش را قبول نكرد و گفت ...

عزیزم شما حاملگی تون خوب پیش رفت؟

بچتون دنیا اومد

سخت بود ولی گذشت.                                           نمیدونم چه جوری ولی خدا درستش کرد.                          حسبنا الله و نعم الوالوکیل.
2706