2737
2739

سلام 

صبح دوشنبه ی شما بخیر باشه🌾

تاپیک های قدیمیم هست و بچه های قدیمی بنده رو میشناسند.

هر گوشی بلااستفاده دکمه ای و ساده حتی خاموش دارید که بکارتون نمیاد مدلهاشون رو بفرمایید ان شالله خریداری میشه.

📲 یا اینکه تصویرش رو در پیام رساان به شماره زیر ارسال کنید:

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

هر سوالی هم در مورد سخت افزار داشتید در خدمتم.

بپرسید جواب میدم سر فرصت.

اگر هم این تاپیک براتون مفید نبود، ی صلوات برای سلامتی خودتون هدیه کنید🍀🌿

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

تو دیوار میفروشم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام.من کاربری قدیمی هستم خیلی وقته نبودم.تعجب کردم که دوباره شما اینجا گوشی میخوریم.به چه دردتون می ...

سلام ارادت

خوبید؟

کارم تعمیرات سخت افزار هست و کارشناس الکترونیک هستم و علاقه و حرفه ام به مبحث تعمیرات هست

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام یه گوشی نوکیا ۱۰۵ دارم ده دیقه ای شارژ میشه شارژشم سریع خالی میشه باتریشم عوض کردم جواب نداد م ...

سلام

با شارژر دیگه تست گرفتید؟

2740