2733
2734
عنوان

مامانای عزیز شیرازی.....

349 بازدید | 9 پست
سلام کسی در مورد مهد آرتا خیابون زرگری اطلاعات یا تجربه ای داره در اختیار من بذاره؟؟ بین چند تا مهد کودکی که رفتم به نظرم اینجا مناسب تر بود
سلام
منم راجع بهش شنیدم میگن خیلی خوبه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااااااااااااااااااااام
منم عاشق شیرازم
میخواستم بدونم تا هفهته سوم اردیبهشت آیا هنوز شکوفه داره باغ های اونجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
♥♥♥ خدایا شکرت ♥♥♥ راضیم به رضای تو ♥♥♥
2742
2740
سلام دوستان . من هم پسرم 4 سالشه و تازه امسال می خوام بگذارمش مهد . یه دوستم پارسال بچه اش رو گذاشت آرتا . می گفت آموزشش بد نیست . البته زبانش رو خیلی تعریف می کرد . اما سر پول و ... خیلی بازی سرشون درآوردن و خیلی از مدیرش ناراضی بود . می گفت که مربیش هم خیلی داد می زده . می گفت اول حدود 2500 گرفتن . بعد گفتن 600 برای ناهار دوباره بدین . بعد عید هم گفتن چهار تا کارگاه اصلی شون ( زبان . عکاسی. بیان و یه چیز دیگه) رو بهزیستی تایید نکرده و باید کارگاهی 200 اضافه بدن و گرنه نمی ذارن بچه بره سر کلاس !