2737
2739
عنوان

کیا مثل من روزای آخر بارداریشونه؟

431 بازدید | 10 پست

من بچه دومم رو باردارم و چند روز بیشتر به زایمانم نمونده. میخوام طبیعی زایمان کنم ولی فعلا درد ندارم و هیچ خبری نیست.

شنیدم بچه دوم زودتر دنیا میاد ولی واسه من که فعلا خبری نیست. مامانایی که دوبار زایمان داشتین و طبیعی زایمان کردین میایین از تجربیاتتون بگین لطفا❤️

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن روزای اخر پیاده روی و گلاب خوردن خیلی خوبه لطفا لطفا برام خیلی دعا کن الان از فرشته هم پاکتری ...

مرسی عزیزم. الهی به هر چی که میخای برسی ، به حاجت دلت برسی به حق خدای مهربون💕💕

2728

انشالله به سلامتی نی نیتون به دنیا بیاد.و زایمان خییییلی راحتی داشته باشین خواهشا بعدش بیا تعریف کن که اولی بهتر بود یا دومی منم طبیعی زایمات کردم تو اقدامم برا دومی یکی سقط کردم قلبش تشکیل نشد خواهشا برام خییییلی دعا کن که به زودی باردار شم یه بچه سالم و صالح😍اسمم الهه است😘

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
انشالله به سلامتی نی نیتون به دنیا بیاد.و زایمان خییییلی راحتی داشته باشین خواهشا بعدش بیا تعریف کن ...

من زایمان اولم هم طبیعی بود و دقیقا سر موعد دردم گرفت و زایمان کردم. وقتی دهانه رحمم ۴ سانت باز شد اپیدورال زدن برام و زایمانم بدون درد و خیلی راحت بود.

همه بهم گفتن دومی زودتر میاد من از هفته ۳۸ همش منتظرم دردم بگیره ولی خبری نیست.

ایشالله که یه نی نی سالم و خوشگل بیاد تو دلت عزیزم نگران نباش. من هم سر بارداری اولم و‌هم سر دومی جفتشون قبلش تو هفته ۶ سقط داشتم. امیدت به خدا باشه

منم ماه اخرم ولی بارداری اول 

تجربه زایمان ندارم اومدم بخونم یادبگیرم از طبیعی خیلی میترسم روزی صدبارفکرشو میکنم و تصمیم‌میگیرم برم یه کارکنم سزارین شه 

ولی نه راهی دارم نه تصمیم محکمی 

خلاصه که ترس دارم

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2740

الهی قربونت برم عزیزم

انشالله بسلامتی فارغ بشی❤

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘

انشالله که به سلامتی میاد بغلت عزیزم

لطفااااا برای منم دعا کنید دو ساله منتظرم شاید دعای شما فال شد 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم