2737
2734
عنوان

دکتر زنان خوب در قم

2522 بازدید | 12 پست

لطفا دکتر خوب زنان معرفی کنین. کسی رو می خوام که قمی باشه. مطبش معطلی نداشته باشه. پیر نباشه. استرسی نباشه . ترجیحا طرفدار زایمان طبیعی باشه

دکتر طاهره سادات خوانساری

دقیقا همه این مشحصاتو داره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

دکتر زهره شاه بوداقی

عالی هم براش کمه

کلا انرژی مثبته

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز های زوج مطبه ولی 

فردا باید زنگ بزنی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

با این مشخصات که شما فرمودی من کسی  و سراغ ندارم😂

من برای زایمانم همزمان تحت نطر دکتر زهرا اشرفی و زهرا ابراهیمی بودم

منتها مطبشون معطلی داره و همش شلوغه

کمی هم بی اعصابن و دکتر ابراهیمی استرس هم میده

طرفدار طبیعی هم نیستن هیجکدوم

من اختیاری میخواستم سزارین بشم و هر دو براحتی پذیرفتن و من درنهایت پیش اشرفی سز شدم که عالی بود 

ولی هر دوشون استادن

من چند تا سقط داشتم و بارداریم خیلی پر خطر بود ولی با تجویز اینا مخصوصا اشرفی بخیر گذروندم و هفته 38 به خواست خودم سزاین شدم

بهرحال هیچ دکتری هلو برو تو گلو نیست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740

برو پیش دکتر مرجان سخایی. من زایمان اولمو تحت نظر ایشون بودم زایمانمم طبیعی بود. اصلا هم اذیت نشدم. فقط باید راهنمایی هایی و نکته هایی که میگه رو حتما رعایت کنی. آدرسش اینه فلکه صدوقی، بالای داروخانه امام رضا، ساختمان خاتم، طبقه سوم اینم شماره مطبش  02532902863 اینم بگم آدم خیلی معتقدیه و تو کار خودش استاد. حالا برین حضوری خودتون دستتون میاد اخلاق خیلی خوبی داره

دکتر مرجان سخایی 

بله , من برای زایمان دومم زیر نظرش بودم,

بچه اولم سزارین بود ولی دومی رو طبیعی میخواستم, بعد از دو سه تا دکتر که رفتم و بدون هیچ کاری و معاینه ای مخالفت میکردن ولی دکتر سخایی کارش عالیه