2733
2739
عنوان

موافق و مخالف: یک بچه یا دو بچه؟

9374 بازدید | 49 پست
به نظتون یک بچه بسه یا شمام فکر می کنین بچه خواهر برادر می خواد و گناه داره تنها بمونه؟
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من هنوز هیچ بچه ای ندارم اما اگه خدا بخواد می خوام دوتا بیارم. یکی آشناهام تک فرزند بود می گفت می خوام 3 تا بچه بیارم چون خودم تنها بودم خیلی اذیت شدم به خاطر تنها بودن و دلم نمی خواد بچم تنها باشه . بالاخره کسی که خودش یکی بوده وقتی می گه از تنهایی بدم میاد حتما یک چیزی می دونه و دیده دیگه
مامان شایلین من همین حس شما رو دارم.
آخه همه شمایی که میگین دو تا واقعا دو تا بچه دارین؟ یا اصلا بچه دارین؟
اخه دوروربرم خیلیا رو دیدم که می گن اصلا نمی تونن به دومی فکر کنن.

عزیزم این الان خیلی نسبی است مخصوصا تو این روزگار درستش اینه که 2 تا باشن اما هیچ اجباری نیست عزیزم من فکر میکنم ادم اولی را بیاره ببینه اوضاع احوالش چه جوریه از همه لحاظ بعد اگه خواست یکی دیگه بیاره همین
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من هم با یکی کاملا مخالفم.دوستی داشتم که هر وقت یکی میومد خواستگاریش می فهمید یکی یک دونه است.عقب می کشید.من میگم آدم یا اصلا نداشته باشه یا اگه می خواد بچه داشته باشه دوتا داشته باشه.در ضمن بچه های یکی یک دونه توی مدرسه مشکل دارند.چون همیشه همه چیز واسه خودشون بوده ولی تو مدرسه باید با بقیه مشارکت داشته باشند.و خیلی مسائل دیگه ....
بچه دایی من اتفاق یه دونه هست و خیلیم بچه خوبیه. اجتماعی خونگرم ولی اونم همش ناراحته که چرا یه خواهر یا برادر نداره. اما خود داییو زنداییم با وجودی که همون موقع حاضر نبودن یکی دیگه بیارن حالا می گن بچه ها باید دو تا باشن. می دونین همه روی اینکه بچه ها بیشتر از یکی باشن توافق دارن اما موقع عمل که می شه خودشون عقب می کشن.

2706