2733
2739
عنوان

مشکل زن داداشم با گروه خون منفی اش

3675 بازدید | 15 پست
سلام دوستان
من زن داداشم 14 هفته بارداره گروه خون منفی داره یک بار هم امپول رگام زده
چند وقت پیش لکه بینی داشت به دکتر زنگ زد دکتر گفت شیاف پروژستون بزار
حالا بعد مدتی که برای ویزیت پیش دکتر رفته وقتی آزمایش دیده دکتر گفته که دایرکتم کمس هم منفی هست تو وقتی لکه بینی داشتی باید فوری امپول رگام میزدی حالا که نزده خییلی ناراحته شاید اتفاقی برای نی نی اش پیش بیاد میگه الان برم رگام بزنه؟؟
کسی تا حال چنین مشکلی داشته ؟
لطاف راهنمایی کنید ممنون
من گروه خونیم منفی بودش امپول رگام زدم تا اونجائی که یادمه دکتر گفتش فقط یه بار رگام میزنن اونم به خاطر حاملگی بعدی هستش نه این حاملگی تا نی نی بعدی دچار مشکل نشه همین
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری اولشه؟ سقط نداشته؟
امپول رگام و بعد از هر بارداری و بعد از هر سقط باید زد. 2 بارم باید زد یک بار در هفته 28 یک با بعد از به دنیا اومدن نی نی به شرطی که گروه خونی نی نی هم مثبت باشه باید مادر بزنه. الان اثری نداره بره امپول بزنه باید سر موفعش یعنی هفته 28 بزنه

2742
2738
من 2 بار زایمان داشتم گروه خونیمم منفیه در مورد لکه بینی نمی دونم. اما می دونم بعد از هر بارداری بعد از هر سقط باید رگام زد اونم سر موقعش بعدش اثری نداره. بازم بگو با دکترش مشورت کنه ببینه نظر دکترش چیه

2706