2737
2734

من طبق تبلیغاتی که برای زایمان طبیعی شده بود خیلی با زایمان طبیعی مشکلی نداشتم و چون اجباری هم شده بود تلاشی برای اجبار دکتر یا رفتن پیش دکتری که سز کنه نداشتم 

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

خوب

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو یه کلینیک مخصوص زایمان طبیعی ثبت نام کره بودم و کلاس ها ورزشها و ماساژا رو انجام داده بودم 

وضعیت لگنمم به گفته دکترم تو معاینه عالی بود چون من قد و هیکلم درشته 

2740
طبیعی خعلی مزخرفه

واقعن 

داغون شدم و بدن ادم کامل از فرم میفته 😓

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

طبیعی خیلی بد 

من ک دهانه رحمم شل بود از هشت ماهگیم دوسانت باز بود ۳۷هفته  کیسه ابم پاره شد بیمارستان رفتم گفتن پنج سانتی همه دکترا میگفتن چقد خوش زایی سه ساعت زایمان کردم ولی مزخرف 

بعد یک ماه بخاطر زایمان طبیعی شقاق مقعد گرفتم مرگو جلو چشمام دیدم درد زایمان درد نیست خدا نکنه نصیبتون بشه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

دکتری هم که انتخاب کرده بودم بهترین دکتر تو استانمون هست و کلی مراجعه کننده و مدرکو و ..... داره 

مامای همراه هم داشتم خلاصه که چیزی کم نذاشتم برای اینگه یه زایمان طبیعی خو ب داشته باشم  تو یه بیمارستان خصوصی

بعد

طبیعی هستی ؟ 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
+ن سزارین بودم، اصلا درد نداشتم خودم از این نظر خوب بود، ولی چند روز طول کشید شیر بیاد سینه هام شقاق ...

اره بابا سزارین خوبه سر ده روز راحتی دیگه 

من طبیعی شدم الان پونزده روزه هنوز درد دارم

2706