2733
2734
عنوان

تجربه من برای انتخاب زایمان طبیعی یا سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 90 پست

روحیمم کماکان خوب بود اما وقتی پروسه زایمان شروع شد و من وارد زایشگاه شدم با وجود اینکه قبلا از زایشگاه بازرید گرده بودم و تقریبا تمام ماماهای اونجا رو می شناختم اصلا شرایط اونجوری نبود که گفتن و تعریف کردن

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

آیا ممکنه یه نفر زایمان طبیعی راحتی داشته باشه و یکی بد؟ در مورد سزارین چطور؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2731
طبیعی خیلی بد  من ک دهانه رحمم شل بود از هشت ماهگیم دوسانت باز بود ۳۷هفته  کیسه ابم پاره ...

وای درد شقاق مقعد وحشتناک من گریه م دراومد . انقدری که دردش اذیتم کرد زایمان اذیت نشدم

شهدا شرمنده ایم 😢

خوووووووب

یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد مادر❤️ خدا جون دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی قربون مهربونیت برم  

بااجازه استاتر چون اینجا زایمان کرده هست من سوال بپرسم 

خانمایی که تجربه زایمان دارید من ۴۰ هفته ام امروز خونریزی داشتم الانم هی کمرم وزیر دلم دردمیکنه ول میکنه .ولی دردش خیلی خیلی کمه.بنظرتون دردزایمانه؟؟؟

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤

من دوتا شكم سز شدم راضي بودم. سره شكم اول به هيچ عنوان درد مداشتم عالي ولي دومي ميلاد بودم و بخش جا نداشت و ٥ ساعت ريكاوري بودم منتظر جاي خالي واسه همين چند ساعتي رو درد كشيدم چون بايد ميومدم بخش تا مرفين رو ميزدن ولي سره اولي چون بينارستان الغدير بودم يك ربع تو ريكاوري بودم و قبل شروع درد مرفين و شياف گرفتم و أصلا درد نكشيدم

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

خلاصه اینکه هر چقدر هم بهت بگن شرایط اوکیه اون موقع می فهمی همه چی مزخرفی بیش نبوده

اصلا اونجوری نیست که فکر می کنی واقعه وحشتناکه تازه من تا ۴سانت اصلا چیزی نفهمیدم از دردا ولی با همه اینکه دکترم مثلا عالی بود بچم به خاطر زیاد موندن تو شکم ۶روز تو ان ای سیو بستری بود در شرایطی که من ۳۹هفته زایمان کردم

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون
آیا ممکنه یه نفر زایمان طبیعی راحتی داشته باشه و یکی بد؟ در مورد سزارین چطور؟

هردوش میشه عزیزم بدن با بدن فرق داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
وای درد شقاق مقعد وحشتناک من گریه م دراومد . انقدری که دردش اذیتم کرد زایمان اذیت نشدم

وای وای دیدی واقعا منم همینطور 

ب مامانم میگم حاضرم ده بار دیگ طبیعی زایمان کنم ولی دوباره شقاق نگیرم سه ماه مردم از درد شقاق ناله میکردم یعنی الانم با ترس میرم دستشویی 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
بله😊شماتجربه داری؟

خاطره ی زایمانمو بخون اگر خاسی 

برا پونزده روز پیشه 

خرما رطب پرتقال باعث زایمان راحت میشن 

حتمن غذاهای نرم بخور ک شکمت نرم باشه و اسهال شی چون من شکمم سفت شد یبوست گرفتم بعد زایمان خیلی اذیت شدم 

من تو روند زایمان خیلی گرمم بود و تو اگر بدنت داغ نیس و موقعی ک درد اومد سراغت شربت گلاب یا چای زعفرون بخور خیلی خوبه 

اب گرم هم ارومت میکنه روی پاهات بریز

وقتی دهانه رحمت نه و ده شد زمانی ک درد میاد سراغت زور بزن اگر زودتر زور بزنی هم دهانه رحمت سفت میشه هم رحمت افتادگی پیدا میکنه 

ان شاالله سالم ب بغلت بیاد

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
بااجازه استاتر چون اینجا زایمان کرده هست من سوال بپرسم  خانمایی که تجربه زایمان دارید من ۴۰ هف ...

دردای نزدیک ب زایمانه شاید تا چند ساعت بعد شاید یکی دوروز بعد شروع شه

دختـــرم همـــه ی دنــیــامـــة😍😍😍😘😚
2706