2737
2734

الان سه روزه بچم به شدت به خودش می پیچه خودشو جمع می کنه و قرمز می شه یا گریه جیغ دار می کنه 

شبا هم بی قرار تره تو خوابم گاها ناله می کنه 

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

چیزای نفاخ میخوری؟لبنیات میخوری؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوق هم میزنه؟

شاید رفلاکس معده داره

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2742
2740

ميوه جز سيب و موز چيزي نخور 

حبوبات اصلا 

بعد هر غذا عرق نعنا بخور يا چايي نبات 

لبنيات حيواني دورش خط بكش

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
لبنیات می خورم نفاخ نه

نباید بخوری دیگه یعنی کسی بهت نگفته لبنیات چه دلدری برا بچه میاره؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

عزیزم تا سه ماهیگیش همینه،هرررکاری بکنی همینه٫ بازم سعی کن لبنیات و چیزای نفخ دار نخوری ، به بچه ی من میکسچر داده بود دکترش،فقط بااون یخورده راحت میشه

امضام عملیه؛ اول چشماتو ببندو تجسم کن:میری دریخچالو باز میکنی از توش چندتا گوجه سبز ترررش ورمیداری میجویی میجویی بعدسریع دو سه قاشق آبلیمو از روش میخوری و در آخر یه تیکه کاموا ورمیداری میجویی میجویی .اگه یجوری شدی یه صلوات بفرس...
2706