2752
2734
عنوان

مامانای با تجربه واسه نی نی ۱۵روزم راهنمایی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید بخوری دیگه یعنی کسی بهت نگفته لبنیات چه دلدری برا بچه میاره؟

الهی بمیرم نه نگفتن

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

کولیک داره سعی کن لبنیات گاوی و گوشت گاو و حبوبات کمتر بخوری بهش یکم نبات و عرق نعنا با آبجوش بده در  حد یه قاشق غذاخوری

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2731

میکسچر مخصو کولیک و نفخ و یبوسته،گیاهیه ضرری هم ک نداره

امضام عملیه؛ اول چشماتو ببندو تجسم کن:میری دریخچالو باز میکنی از توش چندتا گوجه سبز ترررش ورمیداری میجویی میجویی بعدسریع دو سه قاشق آبلیمو از روش میخوری و در آخر یه تیکه کاموا ورمیداری میجویی میجویی .اگه یجوری شدی یه صلوات بفرس...
الهی بمیرم نه نگفتن

خدا نکنه

اینکارارو ک میگم بکن

حبوبات به هیچ وجه لب نزن

گوشت گاوی اصلا

لبنیات هیچی

سیر و پیاز هیچی

بادمجون هیچی

سبزی پلو باقالی پلو لوبیا پلو اصلا.

قطره کولیف بخر ۱۵تومنه هیچ ضرری هم نداره عرق نعتای و رازیانست دلدردو خیلی خوب میکنه

قطره پدی لاکت حتماااااا بخر بخدا دعام میکنی۳۶تومنه

و اینکه بعد هر وعده غذاییت یکم عرق نعنا بخور.بچت اروم شد برا سلامتی دخترم دعا کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
خدا نکنه اینکارارو ک میگم بکن حبوبات به هیچ وجه لب نزن گوشت گاوی اصلا لبنیات هیچی سیر و پیاز هی ...

انشالله که همیشه سالم و سلامت باشه

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون