2733
2739

سلام 

ترشحات کرمی رنگ مایل به زرد داشتم.. و البته خیلی کم خارش.. دو شبه پماد کلتوریمازول مصرف میکنم.. امروز صبح که از خواب بیدار شدم ترشحم صورتی کم رنگ بود

نشونه ی چی میتونه باشه؟ خطرناکه یعنی؟ 

من استراحت مطلقم هستم 

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون

نمیدونم لابد بد استفاده کردی خراش برداشته

من برام پیش اومده ولی باردار نبودم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

استراحت مطلق چرا؟ به دکترت بگو حتما یا برو بهداشت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اخه اپلیکاتورم اندازه بند انگشت بردم. داخل.. چون سرکلاژی هستم ترسیدم بیشتر ببرم

سرخود گرفتی یا دکتر گفت چون منم خارش دارم ولی فقط یه پماد موضعی داد ولی بهتر نشدم

انسانیت کامل ترین دین
سرخود گرفتی یا دکتر گفت چون منم خارش دارم ولی فقط یه پماد موضعی داد ولی بهتر نشدم

سه ماه قبلم خارش و همین ترشحات داشتم دکتر خودش تجویز کرد

ایندفعه سرخود گرفتم

2740
سه ماه قبلم خارش و همین ترشحات داشتم دکتر خودش تجویز کرد ایندفعه سرخود گرفتم

نه باید دکترت بگه عزیزم منم از بهداشت پرسیدم گفت نباید سرخود استفاده کنی 

انسانیت کامل ترین دین
انقباض ندارم شکرخدا... خودمم میشستم کرما خارج شدن سفید رنگ بودن.. فقط ترشحم امروز صورتی کم رنگ بود

عزیزم هنوز یبوست داری؟؟؟ منم سرکلاژ کردم الان ۵ روزه ..ترشحاتم خیلی زیاده و رقیق ..طبیعیه؟

عزیزم هنوز یبوست داری؟؟؟ منم سرکلاژ کردم الان ۵ روزه ..ترشحاتم خیلی زیاده و رقیق ..طبیعیه؟

والا مشکلات من تمومی نداره

یبوستم خوب شده.. الان اسهال دارم و دل پیچه

خدا رحم کنه بهم

والا مشکلات من تمومی نداره یبوستم خوب شده.. الان اسهال دارم و دل پیچه خدا رحم کنه بهم

چه دارویی بهت داده دکترت یبوستت خوب شد؟؟ من الان ۵ روزه سرکلاژ کردم خارش بیرونی دارم شما هم داشتی؟؟

والا دکترم هیچ دارویی نداد.. گفت ماهیت بارداری یبوست

منتها خودم شربت لاکسی ژل گرفتم.. بارداری قبلیم دکترم بهم داده بود.. روزی 4 تا کیوی شل میخوردم

صبحا هم یه لیوان اب ولرم.. بعد 6 عدد انجیر که شب قبل تو اب خیس کرده بودم.. اینطوری جواب گرفتم