2737
2734
امپرازول بهش داده
گاهی خوبه و گاهی یا هم جنگ داریم
هم شیر خودم رو کمی خوره و هم شیر خشک
وزنش هم 5.800
چی کار کنمممممممم؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اخ اخ... پسرمنم دقیقا همین مشکل داشت.بخاطر رفلاکس امتناع میکرد ازشیرخوردن.دقیقا از دوماهگیش شروع شد.نمیدونید چی کشیدم.تا میخواست شیربخوره همینکه ی ذره میخورد وسطش گریه جیغ ,دیگ اصلا سی نه نمیگرفت.اشکمو دراورد.اخرش این راه حل برام کارساز شد ک وقتی خوابه یعنی همینکه چشماش بسته شد ویه ذرخ گذشت,سی نه رو میذاشتم دهنش ,دیگ شروع میکرد ب خوردث.ولی چون تو خواب بود ,اروم میک میزد,خیلی طول میکشید.
دوران شیردهی من سخت ترین واعصاب داغون ترین روزای زندگیم بود.واقعا دیوانه ام کرده بود
خانمی من ترنجبین دادم
به اندازه یک قاشق چایخوری اول در آب سرد بریز بذار خاکها و خورده چوباش بیاد بیرون
بعد آبش را خالی کن.
بعد آنرا در یک استکان آب جوش بریز بزار روی بخار کتری
آخرم هم از صافی عبور بده
بعد به نی نی گلت بده. خیلی خیلی خوبه
2740
اخ اخ... پسرمنم دقیقا همین مشکل داشت.بخاطر رفلاکس امتناع میکرد ازشیرخوردن.دقیقا از دوماهگیش شروع شد.نمیدونید چی کشیدم.تا میخواست شیربخوره همینکه ی ذره میخورد وسطش گریه جیغ ,دیگ اصلا سی نه نمیگرفت.اشکمو دراورد.اخرش این راه حل برام کارساز شد ک وقتی خوابه یعنی همینکه چشماش بسته شد ویه ذرخ گذشت,سی نه رو میذاشتم دهنش ,دیگ شروع میکرد ب خوردث.ولی چون تو خواب بود ,اروم میک میزد,خیلی طول میکشید.
دوران شیردهی من سخت ترین واعصاب داغون ترین روزای زندگیم بود.واقعا دیوانه ام کرده بود
درد من مشکل وزن گیریشه
هر کی می بینندش میگه چقدر کوچولووووااا
وزنش هنوز به 6 کیلو نرسیده
همسن هاش تو 3 ماهگی 6 کیلو بودن
به سرم زده لعاب برنج شروع کنم
23 اسفند 4 ماهش تموم میشه
به نظرتون این کار رو بکنم؟؟؟
این راه را دکتر دخملم یاد داد
واقعا خدا عمرش بده
شرمنده الان با اینکه 8 ماهه است چند روز بود شکمش کار نمی کرد تا ترنجبین دادم خوب شد.
من از 6 ماهگی ترنجبین را قطع کرده بودم
2706