2737
2739
عنوان

لطفا هر کسی دقیقا علائم لانه گزینی رو دیده من رو راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 490273 بازدید | 219 پست

سلام دوستان ..لطفا اگه کسی هست راهنماییم کنه ...من ۷ روز از موعد پریودم عقب افتاده و امروز لکه بینی جزئی به رنگ قهوه ای داشتم ...مقداری هم سر گیجه دارم .. آیا امکان بارداری هست ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااام روز ۲۰ سیکلم  دو نقطه صورتی رنگ  اندازه ته سوزن و  یه بند انگشت ترشح شیری رنگ داشتم با دستمال هم که پاک کردم سه چهارتا  رگه های  کرمی تیره  کوچیک بود. الانم ۲۳ سیکلم هستم..دوره هامم۲۶ روزه ست...میشد راهنماییم کنید ؟؟؟؟لانه گزینی بوده؟؟؟

خدااایا شکرت   
2742
سلااام روز ۲۰ سیکلم  دو نقطه صورتی رنگ  اندازه ته سوزن و  یه بند انگشت ترشح شیری رنگ ...

سلام عزيزم منم دقيقا همينطور با اين تفاوت كه من دوره هام ٢٨ روزه اس و روز ٢٣ سيكلم ديدم سه روز ديگه بايد پريود شم اگه نشدم خبر ميدم🙂

2740
سلام عزیزم من دقیقا شبی که باید پریود میشدم وقتی بعد از دستشویی از دستمال توالت استفاده کردم یه مقدا ...

سلام دوست عزيز

منم تقريبا وقت پريوديم هس كمردرد و دل درد دارم مثل دردهاي پريودي ولي ترشحات خوني داشتم نميدونم الان باردارم يا پريودي داره مياد

سلام دوستان خوبین؟؟ یه سوال دارم..من تو اقدامم زمان تخمگذاریم اقدام داشتم دوره هام ۳۰ روزه است الان ۲۸ پری هستم دقیقا روز ۲۶ پری لک قهوهای داشتم که رفتم دسشویی یه لخته قهوهای با ترشحات اومد بعد لکه بینی ادامه داشت اما کم تا دیروز ۲۷ پری که ظهر رفتم دسشویی و یه لخته کوچیک خون اومد فک کردم پری شدم البته اینم بگم دیروز روز آخر مصرف دوفاستونم بود .که حس میکردم بعد اون لخته یه ترشحی ازم میاد فک کردم حتما پریودم شرو شده تا اینکه شام مهمون بودیم وموق شام خوردن یه درد تیر کشیدن از رحمم داشتم بعدم زیاد شد انگار سوزن میکردن توش رفتم دسشویی رگه خون بود اما رفتم خوابیدم از صب هم بازم لک قهوه ای با همون درد رحم اما کم دارم.بنظرتون چیه؟؟لانه گزینی میتونه باشه؟؟ببخشید زیاد شد

2706