2737
2739

آیا  بعد یکسالگی خواب شب بچه بهتر میشه؟؟

دخترم با وزن ۳ کیلو و قد ۵۰ دنیا اومد.الان حدود ۱۲ کیلو هست با قد ۸۰.وکترش میگه یکم وزنش زیاده ولی بنطر خودم وزنش متناسب با قدشه.میشه قد و وزن تولد و یکسالگی دلبنداتونو بهم بگید.بنطرتون وزن دخترم زیاده؟

و اینکه برای شمان یکسال اول زود گذشت؟

اره وزنش یکم زیاده شیرخشکیه؟ پسرمن وزن تولدش چهار بود و قد پنجاه و یک و وزن یکسالگی دوازده و قد هفتادونه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

مبارکه

قد و وزن رو نمی دونم از رو نمودار نگاه کن چجوریه

ولی خواب شب بستگی به بچه داره بعضیا خوب می شن بعضیا نه

شیر خودت رو می دی؟

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تولدش  مبارک عزیززززم... 

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2742
2738

تولدش مبارک. پسر منم چند روزه سه ساله شده .مثل برق و باد میگذره.پسر من الان تازه دوازده کیلوئه با وزن تولد ۳۶۰۰ و قد ۵۳

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

حرف دکتر بیخیال بچه منم گیر دادن وزنش زیاده ازمایش یکسالگی دادن خداروشکر خوب بود.وزن ایده ال از نظر اونا بچه باید لاغر باشه.به نظر من قد 80 وزن12ذکیلو خوبه.چون قدشم تاثیر رو وزن داره.

خواب بچه هم همش بستگی به خودتون داره الگو خوابتون تاثیر صد درصد رو بچه داره.من از 4ماهگی از شب ساعت 2شب کم کم شبی نیم ساعت خوابشو عقب کشیدم الان خداروشکر 9میخوابه 6تا 7صبح بیدار میشه.فقط تو مهمونی هاکم تغییر میدم که اذیت نشه.مثلا بعداز ظهر یکم میخوابونمش بیشتر که شب یکم بیشتر بیدار بمونه .

2706