2737
2739
عنوان

ینی میشه فردا شب دلم شاد شه؟🥲🌱تولدمه❤️🌛

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 33 پست
ممنوووووونم😭😭😭😭😭😭 اتفاقا بهش میگفتیم عزیز مثل یه مادربزرگ فوق مهربون بود برام😭💔

عزیزمممم🥲🥲منم عزیزمو از دست دادم که بهش میگفتم عزیزم 

هنوزم بعد سالها دلتنگشم😢

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دعاگوتم،❤️😘

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740

خدا به دلت صبر و آرامش بده 

اون جنینی که شما از دست دادی جلوی در بهشت وایمیسته و وارد نمیشه مگر با پدر و مادرش

این حدیثه 

جاشم برات سبز میشه بزودی زود 

هدیه من به همه نی نی سایتی های عزیز نماز کن فیکون حضرت عباس هست اگر از هممممه جا ناامید شدی و دیگه خسته و بریده شدی  یک ساعت وقت بزار و این نماز رو بخون به شرطی که برای من هم سر نمازت دعا کنی ...دو رکعت نماز می‌خونی مثل نماز صبح به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس در رکعت اول بعد از حمد ،بجای سوره توحید ،از اول تا پایان آیه ۹۳  سوره انعام رو بخون....در رکعت دوم هم بعد از حمد بجای توحید ،  از ابتدای آیه ۹۴  بخون تا آخر سوره و ادامه نماز...در پایان هم هزار صلوات بفرست....این نماز رو نشسته و از روی قرآن میتونید بخونید ...حاجت من کربلاست ازت التماس دعا دارم رفیق .....حاجت روا باشید 
قربوووون مهربونیت خاهری خدا دلت و شاد کنه جانم

عزیزمی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
خداااا خیرت بده جانممممم خدا دلت و شاد کنه عزیزم منم براتون میخونم‌..ممنونم

مرسی عزیزدلم

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2706