2737
2734

جدیدادیگه خیلی فراگیر شده اصلا چندسال پیش این چیزاانقدنبودیه عمل بینی دیگه اخر خفن بودی ولی الان دیگه تزریق انواع ژل وبوتاکس دماغای کوچولو لبای قلوه ای چشمای گربه ای ابروهای لیفت ومژه ها وناخنا گونه ها زاویه سازی صورت صورت زمان مابیضی بودمیگفتن اوج زیبایی الان کلا همه چی عوض شده حالا هیکل که دیگه هیچی سی نه پروتز کمرای باریک باس ن پهن وبرجسته صدتا چیز دیگه حالا مساله اینه من هرروزاینارومیبینم دیگه ازقیافه خودم بیزارشدم یاهیکلم که کلا فرق داره بااین مدای امروزی اعتمادبنفسم کم شده خودموزشت میبینم سنمم بالارفته همش بهم میگن بایدبوتاکس کنی ژل بزنی خط خنده داری خط غم داری دیگه اینارم میشنوم بدترمیشم واله قبلنا زمان جونوی خودم جزخوبابودم الان یه ارایشگاه رفتم حرف شدگفتم منم مدل شدم براعروس همجین چپ چپ منونگاه کردکه انگارمیمونم خلاصه من تاالان هیچ عمل زیبایی وتزریقی نداشتم میخام حالا یه کارایی کنم ولی والله پول ندارم برااینکارا نکنمم انگاردیگه کسی نگامونم نمیکنه مغازه میرمم انقددخترای خوشگل وعملی ونازمیان طرف کلا منونکاه نمیکنه چی میخام

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بی خیال من احساس میکنم همشون دارن شبیه هم میشن دیگه کسی چهرش خاص نیست انگار یه شی هستن که میزارنشون تو دستگاه چاپ از رو هم کپی میگیرنشون.

اصلا چرا خوشگلی اینقدر برای زنا جذاب شده؟ الان تو همین سایت صد بار تاپیک میزننن بیاین در مورد چهرم نظر بدید و این واقعا برای یه زن نباید جز الویت هاش باشه .

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

من که خودمو قاطی این مسخره بازیا نمیکنم. خیلی ام خوبم، والاااا 😎😎😎

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

اتفاقا اینا زیبایی نیس 

من از خودم راضیم. برا سلامت پوست و مو فقط وقتوهزینه میکنم نه عمل نه ژل و پروتز و این چیزا 

داداشم ی چیزی میگه در این مورد میگه کسایی که دنبال این چیزا میرن درظاهر. درسته میگن مده و زیبایی رو دوس داریم ولی در باطن خودشون رو قبول ندارن و نپذیرفتن راست هم میگه بنظرم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بعضیا خیلی مصنوعی میشن ولی بعضیام کلاکوبیدن ازاول ساختن خیلیم نازشدن همه میان کلی به به چه چه میکنن براشون دیگه کاری ندارن چقدعمل وارایش داره شوهرامونم میرن اینا رومیبینن یااون هیکلای پیکرتراشیو فکرمیکنن ازاول ازشکم مامانشون همین بودن

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2706