2733
2734

هر کس هدف زندگی خودشو انتخاب میکنه

عده ی زیادی تصمیم میگیرن برن دنبال زیبایی و جلب توجه و همه ی توان و تمرکز و افکارشون درگیر امور زیبایی و ظاهرشونه و کمالشون رو در زیبا بودنشون و تمجید دیگران میدونن

افرلدی هم هستن که به تمیزی و زیبایی و آراستگی ظاهرشون در حد معقول اهمیت میدن و اجازه میدن در هر سنی که هستن طراوت و ظاهر اون سن رو داشته باشن و در همون سن و ظاهر به کمال های باطنی و بسیار مهم تر از چهره بپردازن نه اینکه در هر سنی هم و غمشون این باشه که ظاهر بی نقص و جوون داشته باشن

آدم باید هدفشو تعین کنه که تحت تاثیر افکار تزریق شده ی عده ای هرچقدر هم زیاد باشن قرار نگیره

سخته ولی خلاف این موج رفتن خیلی قشنگتره

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2731

عزیز بجای کاشت ناخن 

هروقت عشق کردی هرلاکی دوست داری بزن 

یا هر طرح ناخنی دلت خواست بزار...

لباست شیک باشه 

خونت مثل گل باشه 

به شوهر و بچه هات برسی

و اینکه برو باشگاه ..استخر ..و از ماسک میوه برای پوستت استفاده کن 

لازم نیست شبیه اون گودزیلاها باشیم 😂😂

عزیزم به نظرم باید روی اعتماد به نفست کار کنی اخه تاکی میخوان باعمل وتیغ جراحی زیبا جلوه کنن؟ اینازودترپوستشون خراب وچهرشون داغون میشه منکه فقط بینی عمل کردم و الان فقط روپوستم تمرکز کردم که سالم وشاداب بمونه اونم فقط باماسک اب سیب زمینی هزینه دکترو ....هم نمیدم خییییییلی هم راضیم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

رفته بودیم ختم همه آرابش دائم...ابرو..خط چشم..خط لب...ناخن...همه م کج وکوله

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ایشالله .بخداافسردگی گرفتم همه میگن دماغت عمل میخادصورتت ژل شکمت وپهلو دارم باس ن ندارم خوب چیکارکنم ...

فقط من موندم اینایی که با عمل خودشون خوشگل و بقول خودت ناز میکنن بچه هاشون چه شکلی میشن؟؟؟ پدر مادر دماغا کوچولو سر بالا لبای خوشگل و قلوه فک زاویه دار بچه بدنیا میاد گوشکوووووب   

راستشو بخوای من خیلی از وضعیت جامعه میترسم 

کلا اولویت ها جابه جا شده 

قبلا اخلاق و سواد و منش و یه زیبایی متوسط و اندام متناسب و .....خواهان داشت یه چیزایی هم قبح داشت 

الان همه چیز انگار خلاصه شده تو قیافه 

الان قبح لات بازی ریخته 

تو خیابون راه میری یهو میبینی دوسه تاجوون باهم حرف میزنن با بدترین و رکیک ترین الفاظ بعدشم میخندن اصلا هم نمیگن این که  گفتم حرف زشتیه ها 

کلا خیلی شرایط نگران کننده ایه 

بخدا جدی میگم.شاید بگی خودشیفته است. ولی از موضوع اعتماد ب نفس رنج میبرم. 90 درصد دعواهایی ک با شوهرم درست میشه سره حس منه. دو شب ازش دور باشم ب هر طریقی یا زنگ میزنم یا پیام. همش با خودم میگم نکنه بخاد 7دایی نکرده کاری کنه. خیلی از اخلاقم بدم میاد. خودم عذاب میکشم. 

چند وقت دیگه اینام از مد میوفته دماغ عقابی مد میشه 

والا

کی از فردا خبر داره 

یه زمان زن۱۰۰کیلویی و تپل مپل مد بود و زیبا 

یه مدت لاغره استخونی

الانم که اندام پروتزی

بخوای رو مد باشی همش درگیری

بخدا جدی میگم.شاید بگی خودشیفته است. ولی از موضوع اعتماد ب نفس رنج میبرم. 90 درصد دعواهایی ک با شوهر ...

الان منم بگم خیلی خوشگلم و چشمای آهویی دارم... لبای قلوه ای خوش فرم... بینی کوچولوی فندقی در کل شبیه هیفا وهبی هستم ولی اعتماد بنفس ندارم باور میکنی؟ 

چرا بدن باید بی موووو باشه. مگه قدیمیا که فقط سه جا رو اونم با تیغ میزدن چی میشد آخه اه. غصه کرکای رو کمرم باید بخوریم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2706