2733
2739
عنوان

گشادی واژن پس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 234444 بازدید | 73 پست
زایمان طبیعی فقط . من بچم سه ماهشه و زایمان طبیعی کردم اگه به قول بچه ها دیرتر رابطه جنسی داشته باشی ...

ولی من لیزر کردم تو اولین رابطم سختم بود بعد اکی شدم به نظرم سفید هم بکنبد خوب میشه واسه منو خانم دکتر مظفر جلالی انجام داد

سلام خانما من دوتاطبیعی زایمان کردم الان میخام بچه سومم راهم طبیعی زایمان کنم واژنم گشاد شده همین ال ...

عزیزم من تو تهران دکتر مظفر جلالی رو میشناسم همه ازش راضین من چند جا خونده بودم دکتر خیلی خوبی هستش رفتم پیشش مطبش یزره شلوغ هستش ولی کارش حرف نداره می ارزه از اصفهان پا بشی بیای تهران 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من شنیدم بعد از زایمان سوم ممکنه این عارضه رخ بده، به فرض هم اگه همچین چیزی پیش اومد میتونی عمل ...

یعنی اونایی که سز میشن بچه رشد نمیکنه!!؟..چه کاریه آدم قرار باشه بخیه بخوره ..سزارین حداقل اش 6سانت رو شکمه ولی اونجارو باید باز کنن به6 برسه  ..نظر من اینه !!منطقی هم آدم فکر کنه باید سر بچه رد شه !

انشالله زایمان بعدیمم طبیعی باشه اینا همش حرفه دردش زیاده مث دلدرد پریودیه و قابل تحمل. فقط سختیش یه ...

نه بابا کجا مثل پریودیه ..خانومایه گل اگه به هوای درد پریودی پاشین برین اونجا تو ذوق تون میخوره!..قطعا درد طبیعی خیلی زیاد برابر با شکستن 21استخوان همزمان (اینو یه جا خوندم)ولی آدم کش نیس..بالاخره مامان شدن صبر میخاد

سلام عزیزم نه اصلا اینجوری نیست چون من خودم طبیعی زائییدم و اصلا عوض نشدم این یک باور غلطه عزیزم

امکان نداره 

باور غلط نیست یه چیز کاملا واضحه که با یه معاینه ساده میتونی بفهمی

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا
2740

من دوتازایمان طبیعی به فاصله ۳سال داشتم اصلا گشاد نشده واژنم تازه تنگ ترم شده

بستگی به دکترتون داره وبه خودتون که یه سری تمرینات ورزشی مثل کگل وحرکات کششی ویه ماه بعد زایمان شروع کنید یه مقدارهم دیرتررابطه  روشروع کنید

تمرین کگل اینه که شما عضلات لگن وباسنت رو به داخل میکشی وجمعشون میکنی مثل حالتی که میخوای ادرارت ونگه داری که نریزه یه مقدارقویتر این رو چند ثانیه تکرارمیکنی هی میگیری و ول میکنی

یعنی اونایی که سز میشن بچه رشد نمیکنه!!؟..چه کاریه آدم قرار باشه بخیه بخوره ..سزارین حداقل اش 6سانت ...

تازه من شنیدم بعد سزارین شکمتو ببندی یا گِن بزنی جمع میشه

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
تمرین کگل اینه که شما عضلات لگن وباسنت رو به داخل میکشی وجمعشون میکنی مثل حالتی که میخوای ادرارت ونگ ...

تمرین خوبیه؟ فایدش چیه برای غیر از بارداری

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
تمرین خوبیه؟ فایدش چیه برای غیر از بارداری

ازافتادگی واژن رحم ومثانه جلوگیری میکنه واگرمرتب انجامش بدی هیچ موقع دچاربی اختیاری ادرارنمیشی.پایین تنه رو روی فرم نگه میداره مخصوصا واژن و.

2706