2733
2739
عنوان

چه قدر خوشم از این آدما میاد ...

607 بازدید | 63 پست

مرتب ،تمیز ،با بوی خوب ،اتو کرده ،همیشه ی خدا حموم رفته و شسته و رفته ،صورت شیو کرده ،به عنوان یه مرد صورتش از صورت من تمیز تر و صاف داره حتی در بدترین شرایط ...

آروم حرف میزنه ،خنده هاش ،وووی نگم ...حتی خنده های بلندشم از خنده های من آروم تره ،همونم اینقدر با کلاسه که نگم ،نمیخنده و نمیخنده ولی میخنده خیلی بامزه میشه ...کلا وایب مردنه اش زیاده ...

کاثافت قبلا نمیخندید این قدر ،خیلیم خنثی بود  ،از عمد وقتایی که میخواد حرصمو در بیاره میخنده 😑واقعا چه لزومی داشت سرشو خم کنه که بیاد در معرض دیدم در حالیکه من فکر میکردم اونجا نیست ولی دوستاش بودن 😑

اسم و فامیلیشم که با کلاسه ،تازه فامیلیشم از اوناست که آخرش ی نداره 😂

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

حالا من با وجود اینکه مرتب حموم میرم و بوی خوب میدم و لباسمم اتو میکنم ولی خوب حوصله ندارم درست اتو بزنم ،همه چیزمم دقیقا برعکس این آدمه 😂حتی همیشه ی خدا مقنعه ام اویزونه و میکشمش جلو موهام شاخ دار و شلخته میشه 🤕حتی بار ها و بار ها جلوی همین فرد با موهای شاخ دارم راه میرفتم و اصلا متوجه نبودم ،دیدم داره خنده شو کنترل میکنه و پشت کرد بهم و بعدش خودمو از تو شیشه دیدم فهمیدم چه خبره 😂

خدایا چرا بین این همه باکلاس و متشخص باید میفتادم ،نه فقط این ،چند نفر دیگه هم میشناسم با همین ویژگی ولی خوب ایشون از اول برام خاص تر بوده و هست ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

هر چقدر تلاش میکنم مثلا با کلاس باشم و مثل آدم رفتار کنم ،تهش اون دختره هستم که با همه گرم میگیره ،آرایش نمیکنه و با لباسای رنگی و گشاد و لشش خوشه 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر باحال ..

کدوم دانشگاه

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
2731
2740
چقدر باحال .. کدوم دانشگاه

علوم پزشکی ازاد تهران

بوی آرتام احتشام میاد😂😂

نه در اون حد ولی فامیلیش بر اساس همین وزنه تقریبا 😂

اقای ارشام راد؟

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
چند سالته شما؟!

۲۲ 😑😂در آستانه ی ۲۳ 

2706