2733
2734
عنوان

بیاید بهم کمک کنیم

2017 بازدید | 25 پست
سلام من 8سال بود ازدواج کردم وخدا بمن فرزندی نداد وبعد از 4بار ای وی اف در مشهد یزد وتهران نتیجه گرفتم و نیم ساعت پیش هم پسرمو شیر دادم وخوابید هرکه میخواد میتونم راهنمایی کنم
الا بذکرالله تطمئن القلوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتباه نکن ساحل جون وقتی بنگ بنک بچه تو خونه میشه خدارو با تمام وجود شکر میکنم منم مثل شما سال اول ازدواج قرص میخوردم وغافل اما بعدا فهمیدم چه اشتباهی فاحشی کردم
2738
من مشهد رفتم پیش دکتر مهناز منصوری من 2مرتبه یزد رفتم نتیجه نگرفتم 1مرتبه تهران رفتم نتیجه ای نگرفتم ولی این خانم دکتر کارش 20ته وخیلی دکتر خاکیه اصلا نا امید نشید توکل بخدا داشته باشید
من مشهد رفتم پیش دکتر مهناز منصوری من 2مرتبه یزد رفتم نتیجه نگرفتم 1مرتبه تهران رفتم نتیجه ای نگرفتم ولی این خانم دکتر کارش 20ته وخیلی دکتر خاکیه اصلا نا امید نشید توکل بخدا داشته باشید
2706