2737
2739
عنوان

بیاید بهم کمک کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 25 پست
اصلا بچه دوست ندارم یعنی از نوزاد خیلی خوشم میاد ولی از بچه دیگران می ترسم من مشکل روحی داشته باشم که از بچه خوشم نمیاد .
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون تسنیم جان لیلا جون توکل بخدا برو ساحل عزیزم من اگه 8سال پیش بچه دار میشدم الان بچه ام کلاس2 بود ولی الا که حساب میکنم در 42سالکی تازه پسرم میدره مدرسه بازم حساب کن سربازیشو یادامادیشو نمیخوام منفی فکر کنی میخوام منطقی باشین اونوقت چند سالمون در ضمن علاوه بر نزدیکی یایسگی مردها هم اسپزمشون کم تحرک میشه پس کار امروزو به فردا نندازیم
الا بذکرالله تطمئن القلوب
سلام نازی جانواقعا برات خوشحالم.الهی خدا پسر گلت را برات نگه داره.انتظار سخته ولی خدا راشکر که مادر شدی من یائسگی زودرس دارم یعنی تخمک سازی و پریودی ام قطع شده و فقط با دارو پریود میشم دو بار ای یو ای و دوبار میکرو با تخمک اهدایی کردم که نشد.شش تا جنین فریز شده دارم.ولی می ترسم دوباره جوابم منفی بشه .و دوباره مجبور بشم از تخمک اهدایی با هزینه بالا و دردسرهای فراوانش استفاده کنم
2740
داروهای گیاهی عالی برای بارداری دارم همین طور برای قاعدگی یعنییییییییییییییییییی: دوای گرم عالی واصل دارم + گرده نخل نر که برای مشکلات تخمدان ، پی سی او و همین طور گرده نخل برای مشکلات اسپرم عالی هستن یعنیی دوای گرم تضمینی هست که مشکلات تخمدان رو رفع می کنه در ضمن هر دو پسرزاییی میارن داروی قاعدگی هم دارم :که برای کسانی که با قرص و امپول پری می شن با این داروی گیاهی به راحتی پری میشن و همین طور داروی تنظیم هورمون دارم : کههههههههههههه واقعا عالیه برای رفع صد در صد درد پری ، برای بزرگ شدن سینه ، برای طبیعی شدن میزان خونریزی ماهیانه و همین طور از بین بردن سردی رحمممممممممممممممم و خیلی داروهای دیگه ادرس سایتم : www.maminaz.com توی تالار گفتمان سایت هم راجع به نحوه ی مصرف و بقیه ی موارد توضیح دادم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .