2737
2734
عنوان

چرا من شیر ندارم؟

5169 بازدید | 104 پست
خودم و کشتم از گالاکتوژل و قرص و کپسول شیرافزا بگیر تا سوپ جو، ماالشعیر ،شیر، شیرموز اب ماهیچه ولی نشد.اوایل با بدبختی از ترس اینکه به سر شیشه عادت نکنه با قاشق چایی و سرنگ می دادم.بعد ۱ماه گفتن رشد نکرده. بعد دیگه با شیشه دادم بعد سینم رو نگرفت .شیردوش براون گرفتم می دوشیدم می ریختم قاطی شیر خشکش.بعد کم کم دیگه شیرم قطع شد همون ۱۰ سی سی به زور هم دیگه ندارم.خیلی ناراحتم.آخه چرا من شیر نداشتم. چیکار کنم؟ الانام که یا سینه رو نمیگیره یا وقتی میبینه نمیاد جیغ میزنه و گریه.دلم براش میسوزه.تو رو خدا هر کی تجربه داره کمک کنه.داغونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب عزیزم اگر با شیر دوش کم شیر میاد یعنی شیرت کمه باید شیر خشک بدی تا بچه گرسنه نمونه ولی در کنارش سینه خودتو بده تا شیرت خشک نشه ولی اصولا شید به مرور زیاد میشه برای من که اینطوربود
اگه دوسه ماهه شده دیگه ولش کن شیرخشکی بشه منم همین مشکل داشتم با این تفاوت که بی نهایت شیر داشتم اما سینه ام سر نداره واسه همین نمیتونست بخوره دوماه اول که میگن خیلی مهمه با هر بدبختی بود بهش دادم بعدم که دیگه خودش نخورد و به شیشه عادت کرد.خیلی هم راضی بودم از شیرخشک
2740
مهشید منم دقیقا اینجوری بودم دو ماه با بدبختی دوشیدم بهش دادم بعدشم که پس رفت و کم شد
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
شیر خشک اصلا بد نیست منکه پسرم اصلا نه مریض شد نه کولیک و دل درد داشت چون این مشکل ها بیشتر به خاطر شیر مادره و غذاهایی که میخوریم نفخ داره.گناه داره بچه یه بار تکلیفش مشخص کن یا شیشه بهش بده یا شیر خودتو اینطوری گشنگی میکشه
نگران نباش شیرخشک همچینم بد نیست اگه سینه تو نگیره شیر داری دیگه مسلمه
پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2706