2733
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136125 بازدید | 803 پست
بمیرم الهی. از دست ملت فضول. دهنشون به مغزشون وصل نیست. منم اینقدر از بچگی بهم گفتن زشتی، سیاهی که ا ...

خدا نکنه

اره خیلی میگم بهش

ملت شعور ندارن دیگه یسری خدا ایشالا جوابشون بده

من خودم بچه بودم بهم میگفتن سیاه همه فامیل حتی

اعتماد بنفس صفر بود  متاسفانه دیگران خیلی نقش دارن

هرچی بابام میگفت خوشکل باورم نمیشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خااااااک تو سر عمه هاااااش بیشعوراااااا به قلب طفل معصوم فکر نمیکنن چجور میشکنه من بچه بودم د ...

اوخى عزيزم 🥺 بعضى وقتا دل آدما از يه چيزى انقد ميشكنه كه ٢٠-٣٠ سال بعدم وقتى به اون موضوع برميگرده همونقد بچه و شكننده ميشه 🪴

2731

اسی اول خودت قلبا باور کن دخترت زیباست بعدم بهش انقد بگووووووووو تا اونم باور کنه لعدم هرکی غیر این گف بزن تو دهنش با زندگی بچت بازی نکن تو مادری قوی باش

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

تاثیر اطرافیانه حتما با سارا مقایسش میکنن 

میگن سارا خوشگلتره متاسفانه بعضی ها بیمارن 

ولی شما اگ دیدی حتما برخورد کن نزار اعتماد به نفسشو خورد کنن از الان 

خودتم قربون صدقش برو هر روز و هر لحظه بگو دخترم قشنگترینه جلو همه ازش تعریف کن اعتماد ب نفسشو ببر بالا بگو وقتی نگات میکنم تمام قشنگی هارو میبینم 

منم وقتی بچه بودم چون سبزه بودم زنعموم میگف عب نداره بزرگ شی سفید میشی :/

ولی من اصلا تو قید و بندش نبودم زشتی و زیبایی انچنان برام تعریفی نداشت نمیدونستم اصلا ینی چی 

دخترت بهش مستقیما یکی گفته حالا یا سارا یا از بزرگترا یکی گفته ک تا این حد توجهشو جلب کرده نسبت ب این موضوع وگرنه بچه تو 7 سالگی خیلی تو قید و بنده زشتی و خوشگلی نیس

2740

شاید یه چیزی پرونده که بهش توجه کنی

اینجوری که شما میگی این بچه در ناز و نعمت و توجه کامل بزرگ شده. دوباره این حرفو زد یه کم جدی باهاش برخورد کن بگو عه این چه حرف زشتیه دیگه نشنوما!! زشت نداریم، همه خوشگلن

اره سبزه ست و قبلنا بهش میگفتن الانم تک و توک میگن عمه هاش

غلط کردن که میگن بی شعورها 

البته یاد این افتادم دقیقا یه چند نفر تو بچگی به منم اینو گفتن که فلانی سفید و خوشگله تو سبزه و لاغر

الان من صدبرابر قشنگتر از اونم و دقیقا حای همونها  بخوان‌یه خوشگل مثال بزنن منو میگن ....

ولی چ فایده دوران کودکی مهمه و باور کودک حتما همیشه خودت و پدرش  بهش بگین چقدر زیبایی 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

دختر منم سبزه ست.همیشه دوست داره آرایش کنه سفید بشه

کاش اطرافیان یاد بگیرن جلو بچه بهش نگن سیاهی.جاری عوضیم هر وقت دخترمو ببینه میگه وای چقدر سیاهی چقدر مو داری.دلم میخواد بزنم تو دهنش

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
وا طبیعیه دختر من پنج سالشه میگه گاهی من زشتم من سیاهم

من بچه بودم تا دبیرستان اصلا به این چیزا فکر نمیکردم‌.. منم از دوستام سیاه تر بودم.. من موندم چرا بچه های جدید بیشتر تو این فکران

2706