2733
2734
عنوان

ماه 4 بارداریم.. یبوست بیچاره م کرده

3182 بازدید | 72 پست

سلام 

همه چی هم امتحان کردم.. شربت منیزیم.. همه ی ملین های خوراکی.. حتی فرص اهن و ویتامینمم قطع کردم.. هیچ تاثیری ندیدم

ازطرفی سرکلاژ کردم و استراحتم هستم... میترسم خدای نکرده نخای بخیه هام باز بشه  

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون

میوه خشک .انجیر وزردالو خشک عالیه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زيتون زياد بخور 

خيلي خوبه

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2740

عزیزم من ک خودم فقط با اب انبه و کیک حالم خوب میشه حتما امتحان کن 

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀

صبح ناشتا خاکشیر بزن ب اب گرم بخور...ی ساعت بعدش ی لیوان شیر گرم بخور..اونوقت میبینی ک چ راحت میشی...من ماه ۸ مردم با یبوست...فقط این درمانم کرد عااااالی بودا عالی

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

من نه ماه کامل یبوست شدید داشتم الان یکم بهتر شدم بعد زایمان ناهار خوردم نمیدونم چرا حس تهوع دارم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2706