2737
2739

پسرم عاجزم کرده زندگیم فلج شده دوتا بچه پشت هم اوردم اولیه داغونم کرده دیگه جاییم نمیتونم برم انقد اذیت میکنه خونه مامانمم نمیشه بردش یریزداداششو میزنه گفتم شاید به فرشته درونش نامه بنویسم اروم شه 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بچه های پشت هم میبینی تا سالیان سال سازش ندارن...منو داداشم ی سال تفاوت داریم تا زمانی ک مجرد بودم سایه همو با تیر میزدیم  ب قصد کشت همو میزدیم الانم ببینیم همو سلام وسلام

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740

اول مینویسی به نام خدا بعد مثلا مینویسی به فرشته ی مثلا نگهبان یا عشق ....... تو نقطه چین اسم و نام خانوادگیتونو مینویسی . بعدش پایینش مینویسی موضوع.که اینجاعنوان خواستتو مینویسی که چه خواسته ای داری .بعدش پایینش شروع میکنی خواستتو مینویسی. بعدم جملات تاکیدی بعدشم که ازفرشته و خداتشکرمیکنی .درمورد موضوع شما فکرکنم باید به فرشته ی نگهبان خودتون نامه بنویسید که بهتون کمک کنه 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

از تلقین هم استفاده کردین؟ خاله من دخترش بچه کوچیکشو خیلی اذیت می کرد وقتی تازه به دنیا اومده بود ولی اصلا جلو خودش اینا رو برا هیشکی تعریف نمی‌کرد فقط پشت سرش هماهنگ کرده بود باهامون که هی از دخترش تعریف کنیم که انگار مث بچه های دیگه نیست و خیلی برادر کوچیکشو دوست داره و اونم تایید کنه. عکس پروفایلش عکسای دخترش بود و ما جلو دخترش بهش میگفتیم عکس جدیدی از النا گذاشتی تو پروفایلت خیلی قشنگه و کاملا معلوم بود از اینکه میدید خالم بهش توجه کرده خیلی ذوق زده شده

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
عزیزم بچه های پشت هم میبینی تا سالیان سال سازش ندارن...منو داداشم ی سال تفاوت داریم تا زمانی ک مجرد ...

چقدر امضات پر معناس

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
ازش تشکر کن که آروم شده و کاراشو بهتر انجام میده. حالا دیگه جمله بندیت بر اساس کارای بچه ات باشه

میشه بکی خطاب به چه فرشته ای بنویسم

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

[QUOTE=77869793]اول مینویسی به نام خدا بعد مثلا مینویسی به فرشته ی مثلا نگهبان یا عشق ....... تو نقطه چین اسم و نام ...[/باید نامه رو کجا بزاری؟؟؟؟

میشه برای سلامتی و عاقبت به خیری و طول عمر مامان و بابا و خانوادم یک صلوات بفرستین.ممنونم.
2706