2733
2734
عنوان

به نظر شما کدوم و انتخاب کنم؟

1826 بازدید | 55 پست
سلام دوستان خوبید؟ بچه ها من احتیاج به شماوره با شما دارم چون خودم نمیتونم تصمیم بگیرم ما یه خونه 90 متری تو بریانک داریم که البته فعلا تو رهنه اما آخر امسال میتونیم بریم توش نوساز دوخوابه و تک واحدی... خلاصه خونه قشنگیه اما محله اش خیلی خوب نیست از طرفی اگه نخوایم خودمون توش زندگی کنیم میتونیم با پول رهنش یه خونه نهایت 70 متری تو آریاشهر یا کاشانی و ... بگیریم به نظر شما کدوم بهتره؟ زندگی تو خونه بزرگتر خودم تو منطقه بدتر یا زندگی تو خونه کوچیکتر و رهنی تو منطقه بهتر؟ منتظر نظراتتون هستم دوستای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خونه خودت فقط خونه خودت الان دیگه کسی وقت فضولی تو زندگی بقیه را نداره مال کجایی؟بالاشهری میشه یا پایین؟؟؟؟؟؟؟
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
چون هر بلا و تغییری خواستی توش میدی میتونی با برنامه پول پس انداز کنی بعدش بهتر بگیری اسایش داری صاحبخونه ای کمه دلیلام؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
2740
خونه خودت
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
بریانک پایین خیابون جیحون و کمیل و ایناس سمت نواب محله اش ای بدک نیست خوب البته برای من که کاشانی زندگی می کردم قبل از ازدواجم اینجا زندگی کردن یه کم سخته اما الان خونه ای که توش زندگی می کنم 45 متره و واقغا خسته شدم از خونه کوچیک اما از طرفی عشق به زندگی تو محله قبلیمون و برگشتن به اونجا فکرمو مدام مشغول می کنه نمیدونم چه تصمیمی باید بگیرم!
2706