2737
2739
عنوان

یه لحظه میاید دوستان

53 بازدید | 5 پست

میخوام واسه تولد دخترم سالاد ماکارونی و اسنک و ذرت مکزیکی بزارم. تعداد مهمونا حدود 25 نفره حالا سوالم اینه که 

1) چه مقدار مواد واسه سالاد ماکارونی باید بگیرم و اینکه چیا بریزم که خوشمزه بشه

2 واسه اسنک و ذرت مکزیکی هم میخوام بدونم از هر وسیله ای چه مقدار باید بگیرم

ممنونم ازتون

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام ۴ بسته نان اسنک ....نیم کیلو گوشت چرخ کرده ..۵ عدد فلفل دلمه ...نیم کیلو قارچ ...پنیر رو هم ورقه ایی بگیر 

واسه سالاد ما کارونی ...سیب زمینی ۵ تا متوسط ...بپز له کن ...کلم متوسط نصف ...ماکارانی یه بسته ..... فلفل دلمه ای ۵ تا ..... ذرت یه قوطی ....کوکتل ۷ عدد نگینی کن ....سس فرانسوی و خردل رو هم قاطی کن با سیب ز مینی له شده .....ذرت مکزیکی یک کیلو قارچ یک کیلو ....پنیر چدار یک عدد .....پنیر پیتزا نیم کیلو ...و سس ملایم خردل 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

راستی برای سالاد ماکارونی خیار شور یادم رفت نیم کیلو 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))