2733
2734

چن ماه پیش یکی از فامیلای نزدیکمون ی گردنبند با پلاک سنگینن گم کرد هنوز پیدا نشده

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله انگشتر 8گرمیمو از خونم دزدیدن حتی دزدشم میدونم کیه از فامیلامون ولی کاری از دستم برنمیاد

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
2731
عجیبش اینه تو خونه یهو گم شد  النگوی شکسته بود اصلا دستمم نمیکردم بگی خودم گم کردم ی گوشه تو ک ...

گر نبند زندایی چند ماه تو خونش گم بود مامان بزرگم براش ف ال نخود گرفت 

گفت تو خونته بیرون نرفته 

آخرش تو کیفش یه گوشش باز بوده رفته بوده بین لایه کیف و لایه اصلی 

ععع یادم اومد ۴سالگیم فک کنم پسر همسایه ازم دزدیده بودع

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
بله انگشتر 8گرمیمو از خونم دزدیدن حتی دزدشم میدونم کیه از فامیلامون ولی کاری از دستم برنمیاد

باز ادم بدونه چی شده ذهنش اروم تره من برام عجیبه اخه چطوری نامدید شده وقتی دزد هم نبرده

باز ادم بدونه چی شده ذهنش اروم تره من برام عجیبه اخه چطوری نامدید شده وقتی دزد هم نبرده

پس حتما تو کمدته خوب بگرد پیداش میکنی

خواستم مثل آسمان باشم  منجی شهر نیمه جان باشم  آشیان پرندگان باشم  با همین دست خالیه و سردم♥️
عجیبه چطوری اخه دزدی میکنن 

سالهاااا گذشته هنوز یادم میاد میسوزم،یادمه از خونه ش سیکاس یه نوع درختچه تو حیاط بود مال صاحبخونه ش بود کنده بود ببره بفروشه😑نمیدونم چرا اینچیزا ازش دیدم مراقب وسایلم نبودم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

من یبار پلاک زنجیری که پدر بزرگم  خردیه بود. و خیلی برام عزیز بود رو گم کردم همه جا رو زیر رو کردم یجا خوندم سوره یاسین بخونی پیدا میشه منم خوندم پیدا شد باورم نمیشد 20روز دنبالش گشتم 

.وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید. من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا... اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا تویتمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود کهبه اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند :)     هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏باور کنید اونقدر دختر پسرِ مجرد هست که مجبور نیستی مثلِ قحطی زده ها بری سراغِ مرد و زنِ متاهل حسِ برنده بودن قدرت و جذابیتت رو جای دیگه ای شکوفا کن نه وسطِ زندگیِ یکی دیگه