2733
2739
سلام من 38 سالمه و 3 ساله که برای بارداری اقدام کردم یکبار آی یو آی کردم ویکبار هم میکروانجکشن میخواستم انجام بدم ولی با کلی آمپولی که زدم فقط دو تا فولیکول پوچ داشتم که اصلا لقاحی انجام نشد حالا در روز سوم پریودم آزمایش دادم که دکترم میگه دیگه قادر به بچه دار شدن نیستم و فقط باید از تخمک اهدایی استفاده کنم جواب amh من 0.94 هست
دارم دیوونه میشم انقدر گریه کردم که به خاطر پف چشمام نمیتونم از خونه برم بیرون سرکار هم نرفتم....بچه ها کسی را میشناسید که با شرایط من خودش حامله شده باشه؟؟؟؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوگل جون حالا میخواهی چکار کنی؟ منکه واقعا گیج شدم..یعنی هیج راهی برای افزایشش نیست؟
هیراد کوچولو فرشته آسمونی ما روز 5 شهریور 92 بدنیا اومد و به زندگی ما رنگ و بویی تازه داد...
2742
پیش کدوم دکتر میری؟ من بیمارستان صارم پیش دکتر فصیجی میرم ولی حالا میخوام هم پیش اقصی برم وهم معینی
2740
دکتر من گفته برای بار دوم حداکثر شانسم 5% است و توصیه کرده که اینکار را نکنم
نمیدونم دکتر فصیحی که خیلی ناامیدم کرده..با 64 دکتر اقصی بازم میگه امتحان کن؟
میدونی از کجا باید تهیه کرد؟ هزینه اش چقدره؟ من شنیدم باید بین اون خانوم و شوهرم صیغه خونده بشه
2706