2737
2739
عنوان

ممنون میشم نظر بدین!

1740 بازدید | 43 پست
سلام. به نظرتون دعوت از جاری برای شرکت در مهمونی دوستانه (مهمونی ای که آدم فقط دوستهای دوران دانشگاهش رو که الان هم اکثرا ازدواج کردن و با خیلیهاشون همکار هست)، کار درستیه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم همونطور که ساراجون گفت کاملا به رابطه خودت باجاریت ربط داره-بعضی جاریها مثل خواهر میمونن -اگر بیان همش کمک میدن و خیلی هم راحتن-بعضیها هم باید حواست باشه جلوشون حرفی کم و زیاد نزنی-پذیرایی اول از اون بکنی و خلاصه هزارتامسیله دیگه
وای صورتی جون، من قبل از اینکه دعوتش کنم اصلا به این چیزا فکر نکردم. بعدش فکر کردم که دیگه کار از کار گذشته بود. تازه باز هم وقتی هم که تو مهمونی بود خیلی چیزا رو رعایت نکردم. اعصابم خورده
اگرم دعوت نکردی اصلا احساس ناراحتی نکن که بد شد اون فهمید بقیه اومدن اون دعوت نیست اگه ناراحت شد چی ..... هر جور راحتی رفتار کن موقعیت خودت مهمه
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2740
میدونین چیه دوستان! توی این چند ماهی که وارد جمع خانواده همسرم شده رابطه خوبی با من و همسرم برقرار نکرده (با مادر شوهرم و پدر شوهرم و خواهر شوهرم خوبه (حد اقل در ظاهر)) ولی با ما نه. باورتون نمیشه دو باری که ما رو دعوت کرده خونه اش یه بار مامانش بوده پیششون یه بار هم یه مهمون دیگه داشتن. منظور کارا و رفتارهاشو نمیفهمم. همسرم هم گاهی حرف منو در مورد اون قبول نمیکنه.
منم که رابطه خیلی دوستانه و صمیمی با دوستهام دارم. از الفاظی استفاده میکنم که هرگز هیچ جای دیگه استفاده نمیکنم. یا شوخیهائی که با دوستهام داریم، هرگز جای دیگه ندارم. اینه که تازه بعد از مهمونی فهمیدم چه گند بزرگی زدم.
سارا جووووووووووووووووووون، نخند من دارم از غصه دق میکنم. به همسرم هم گقتم از کاری که کردم پشیمونم. ولی دیگه نمیتونم خیلی پیشش اظهار ناراحتی بکنم. دارم دق میکنم.
خوب عزیزم تو سعی خودت کردی حتی تو جمع دوستات دعوتش کردی اگر دیدی داره جواب میده و اونم با شما صمیمی میشه که هیچ--اگر نشد از حالا دیگه بشو مثل خودش یعنی در حد معمول-طوریکه احترام سرش جاش باشه و لی صمیمیت زیاد نباشه
میدونی از چی خیلی ناراحتم؟ از اینکه خیلی سوتیها رو جلوش دادم حتما و خودم حواسم نبوده. طرز برخوردم و شوخیهام با دوستهام. صحبتهائی که دوستهام مطرح کردن توی جمع مثل از خونواده شوهر بد گفتن و ...
2706