2733
2734
عنوان

جشن ها و مراسم نی نی های دی و بهمن 90

178539 بازدید | 4253 پست
این هم مکان جدید برای تبادل عکس ها و اطلاعات برای تولد و مراسم های جوجه های خوشگلمون ......
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
از خودم و آیلی شروع میکنیم ...... چون هنوز دندون نداره پس فکری برای آش دندونی نکردیم .... ولی اگر خدا بخواد تصمیم دارم تولدش رو با تم زنبوری برگذار کنم ...... کارهای فوتو شاپیش تقریبا انجام شده و چاپ شده ... مونده کارهای دستیش ..... عکساش توی کامی خودمه و متاسفانه فعلا کامی مریضه . درست شد عکس هاش رو میذارم براتون .....
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
وای ستی جون ماشاالله چقد زرنگی
من هنوز هیچ فکری برا تولد نیاز نکردم
آخه خیلی هم دعوتی نداریم....کلا 6 یا 8 نفر بیشتر نیستن که همه هم بزرگن
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ستی جون خیلی خوبه که این مکان جدید رو گذاشتی برای تبادل عکس.........منم دارم کارای جشن دندونی پسری رو انجام میدم.........ایشالاه وقت کنم عکساشو براتون میزارم

ای همه کسانی که پشت سر من حرف میزنید.........خوشحالم که انقدر درگیر من هستین
2728
سلام ستی جونم ... اول دلم خیلی برات تنگ شده ... کلوپ و این تاپیک ها بدون خانم مدیر صفایی نداره ...یادت نره فردا صبح که اقای شوهر داشت می رفت کامی یو بزن زیر بغلش بده ببره !!!!!

بازم ممنون بابت این تاپیک خوب ... منم احتمالا یه 40 نفری مهمون دارم واسه تولد لیلیو ولی هنوز جزئیاتش معلوم نیست .... با یه نفر یه صحبت هایی کردم .. قراره تا اخر این هفته ببینمش و با هم صحبت کنیم ... بعد میام همرو با جزئیات برای دوستای خوبم تعریف می کنم ...

وای چقدر شوق و ذوق دارم واسه تولد این فسقلی ها ... پارسال این موقع هنوز تو دلمون بودن ... ای خدا شکرت
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
2738
سلام.
منم خیلی دوست دارم تولد بگیرم. شوشو میگه امسال هم خودش اذیت میشه هم زیاد چیزی نمیفهمه. تولد مفصل رو بزاریم برای سال بعد. منم تم زنیوری رو خیلی دوست دارم.
ما خودمونی ها جمع بشیم 30-40 تا هستیم.

براش جشن دندونی گرفتم.

حالا میخوام براش یکسری کارها بکنم. البته اگر خانم بزارن.
سلام به همه مامانای خوب و گل دیماهی و بهمن ماهی!

من برای تولد دخترم که دیماه هست حدودا 20 نفر مهمون دارم . بچه کوچیک که هم 2 داریم و بقیه بزرگسالن ههه
من موسسه اشنا سفارش دادم تم st1 که تزییناتش رو انجام بده
شام خودم می پزم
اتلیه هم سها وقت گرفتم
با اینکه خودمونیه اما منم خیلی ذوق و شوق دارم و دوست دارم خیلی خوب همه چی پیش بره
تزیینات و گیفتهای زیبا با قیمتهای باور نکردنی حتما ببینید خیلیییییییییی خوشگلن
http://sahar26.blogfa.com/
جدیدترین زیباترین و متفاوت ترین تم های تولد را با ما تجربه کنید
http://avaparty.blogfa.com/
سلام مرسی بابت تاپیک ستی جون
من هم مهمونی رو خودمونی میگیرم(خانواده دو طرف درجه ها با یه خاله و دختر خالم که مثل خواهرم میمونه9
در کل نفریم(البته شاینا رو هم حساب کردم)
من تم دوست ندارم
تزیینات رو هم خودمون میکنیم البته ساده
یه عکس دیدم خوشم اومده واسه شما هم میگذارم
2706